Video – WordPress Video Teması

farmasiyen

Yeni Üye
Wordpress video teması - video

WordPress Video Teması – Video

Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 92| Mobil 80
Pingdom Website Speed Skoru: 100
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 91% )| Yslow A (90%)

En iyi video temaları listemde özellikle ilk sırada yer vermek istediğim ki listenin geri kalanı ciddi anlamda geride bırakacağına inandığım ürünü olan wordpress video teması .

Eğer aklınızda bir video sitesi projesi varsa ki bu fikir eğitim amaçlı videolar yayımlayacağınız bir site üzerine yoğunlaşıyorsa ve eğitim sitesi için video teması arıyorsanız, Video sizin için kesinlikle biçilmiş kaftan.

Bir wordpress video teması seçerken nelere dikkat etmelisiniz ? Daha doğrusu video teması seçiminde en çok önem arz eden noktalar nelerdir ?

İlk ve öncelikli olarak kesinlikle hız, hız, hız… ardından SEO uyumluluk, ardından görsellik ve son olarak yüksek sosyal medya etkileşim özelliği gelir.

#Bu öyle bir tema ki, en çok önem arz eden ilk 2 konuda piyasada bulunan tüm wordpress video temaları arasında ilk sırada yer alıyor.

Temanın hem hem de en iyi SEO uyumlu wordpress video teması olması yanında bir çok özelliği daha mevcut.

Video izlenme sayacı, video oylama, emdeb dolu ile video ekleme, adsense odaklı, sade, basit bir tasarıma sahip, ziyaretçilerin video gönderebildiği, göz yormayan, youtube kaynağından yayın yapabilen özel bir playera sahip muhteşem bir wordpress video teması.

Ayrıca her ziyaretçi daha sonra izlemek istediği videoyu “Watch it later” butonuna tıklayarak, kendisine özel sonradan izle sekmesi altında kayıt altına alabilirken, her videonun sonunda bir de sosyal medya paylaş butonları otomatik açılır pencere şeklinde ziyaretçiye sunuluyor.

#Eğer eğitim sitesi için bir video teması arıyorsanız, inanın bana piyasada bulabileceğiniz en iyi wordpress video teması bu: .

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar