Video – WordPress Kadın Video Teması

Nursen

Paylaşımcı Üye
Wordpress kadın teması - kadın video teması

WordPress Kadın Video Teması

Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 92| Mobil 80
Pingdom Website Speed Skoru: 100
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 91% )| Yslow A (90%)

Eğitim, Blog, Sağlık veya Yaşam üzerine kadın video sitesi için wordpress kadın video teması arıyorsanız, tüm samimiyetimle söylüyorum ki, bulabileceğiniz en iyi wordpress video temasıdır. Neden derseniz. İlk olarak bir video sitesinin olmazsa olmaz gereksinimi hızdır. Yeterli bir hıza sahip video siteniz yok ise, boşu boşuna emek harcamanıza gerek yok, o site başarılı olamayacaktır. Hız konusunda muazzam sonuçlar veren bu wordpress video teması aynı zamanda özel olarak SEO uyumlu kodlanmış.

Tabii tema video gösteriminde sadece aracılık sağlıyor. Youtube kaynağından yayım yapıyorsunuz. Ya da facebook, videmo, daily motion kaynaklarından yayım yapyıor fakat sitenizin tasarımına özel bir player üzerinden sunuyorsunuz. Video bittikten hemen sonra paylaş butonları ziyaretçinin önüne açılır pencerede sunuluyor. Ayrıca videoların hemen altında like / dislike butonları mevcut ve ziyaterçilerde sitenize video ekleyebiliyor. Bir çok iş modeli için kullanılabilecek bu wordpress video teması aynı zamanda eğitim, sağlık, güzellik, yaşam tarzında kadın video siteleri içinde gerçek anlamda ideal bir wordpress kadın teması.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar