sağlam shell satan varmı

devrim19851

Azimli Üye
sağlam shelleri olan sürekli ilgilenen işini hakkı ile yapan shell satış yapan arkadaşlar aranıyor işimiz 1 seferlik değil sürekli olsun istiyoruz sizde 100 200 alınca tamam demeyın sürekli alım yaparım sizde sürekli kazanırsınız işini seven hakkını veren shell satan arkadaşlar varsa pm ile bana ulaşssın.

Hep

Çalışkan Üye
Sağlam shellden kastın nedir bilmiyorum ama elimde sürekil güncel yabancı - tr loglar oluyor. Adet başı vereceğin ücret nedir?

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Sağlam shellden kastın nedir bilmiyorum ama elimde sürekil güncel yabancı - tr loglar oluyor. Adet başı vereceğin ücret nedir?

Ben açıklıyım.

Sağlam Shell - Önüne gelenin eline düşmemiş daha doğrusu kimsede olmayan ve satın alındıktan sonra satılan kişinin elinden alınmayan ve site özellikleri içerisinde alexa değeri düşük güncel sitelerin shelleri.

Bana'da 40 adet lazım satıyorsan bu şekilde alabilirim. tr yada yabancı

Amadeus

Yasaklı Üye
sağlam shelleri olan sürekli ilgilenen işini hakkı ile yapan shell satış yapan arkadaşlar aranıyor işimiz 1 seferlik değil sürekli olsun istiyoruz sizde 100 200 alınca tamam demeyın sürekli alım yaparım sizde sürekli kazanırsınız işini seven hakkını veren shell satan arkadaşlar varsa pm ile bana ulaşssın.

Panel var shell den ziyade, Shell de var ancak panel üzerinden işlemler daha hızlı ve pratik işleyebiliyor. Düşünürseniz PM ile dönüş sağlayabilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar