Sağlam Müşteri Aranıyor

Murat

Üye
Makale yazdıranların çoğu yazarların kopya yazdıklarından, spin yaptıklarından ya da anlamsız yazdıklarından şikayet ederler. sitelere göz atınca bende buna hak veriyorum. makaleye bakıyorum, bir cümlenin anlamını çözmek için üç kişinin bir araya gelmesi gerekiyor ve bu tür yazıları nasıl kabul edip sitenizde yayınladığınızı anlamıyorum. Ben hiç o şekilde makale yazmadım, her makalem baştan sona özgündür ve benim üretimimdir. Her insan gibi benimde bazen sorunlarım olabiliyor, arada sırada sorunlar nedeniyle yazı miktarında azalma ya da bir süreliğine sektörden uzaklaşmak zorunda kaldım ama hiçbir zaman çizgimi bozmadım. Bir süredir yazdığım yazının hakkını verecek ve sabit çalışacak adam bulamıyorum. Yazdırdığı makalenin hakkını verecek, iki defa düzgün ödeme yapıp üçüncü ödemeden itibaren yan çizmeyecek, yapması gereken ödemeyi peşinden koşturmadan yapacak, çalışacak sağlam müşteri aranıyor. üç yıldır birkaç kişi hariç kimle çalıştıysam çürük çıktı, Siz sağlam düzgün yazan bir yazar arıyorsunuz, bende sağlam bir müşteri arıyorum. Bu sektörde bahsettiğim şekilde çalışacak kişi yok mu?

Son düzenleme:

Murat

Üye
Artık o kadar yüzsüz olmuşlar ki, 40 lirayı bile çarpsalar kar sayıyorlar. Yazık ya.
live:.cid.a11a1f2c811306cb
günün üç kağıtçısını sizinle paylaşmak istiyorum. Bu vatandaştan zararım çok büyük değil ama başkası daha büyük zarara uğrayabilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar