NewsPaper WordPress Haber Teması

Nursen

Paylaşımcı Üye
Wordpress Haber Teması - WordPress Haber Temaları - wp haber teması

WordPress Haber Teması – WordPress Haber Temaları – NewsPaper

Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 91| Mobil 78
Pingdom Website Speed Skoru: 95
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 94% )| Yslow B (86%)

En iyi wordpress haber teması listesinde en çok beğendiğim ve şahsi fikrim olarak en iyisi olduğunu düşündüğüm, verdiği hız sonuçları ile gerçek anlamda en iyilerden bir tanesi olduğunu kanıtlayan haber teması üretimi NewsPaper

#Eğer hayata geçirmek istediğiniz web projenizde hem sosyal medya üzerinden hem de organik olarak ( arama motorları üzerinden ) trafik almayı hedefliyorsa, tema seçimi için NewsPaper üzerine bir tema düşünemiyorum.

#Lifehack.org gibi gerçek anlamda sektörüne domine eden bir site bile bu wordpress haber temasını kullanıyor.

#Tüm samimiyetimle söylüyorum ki eğer benim hem sosyal medyayı hem de organik trafiği hedefleyen bir projem olursa kesinlikle gözüm kapalı bu temayı kullanırım.

Temanın dizaynı ise gerçek anlamda etkiyelici. Tema tamamı ile içeriği ön plana çıkarma ve, seviyede tutma odaklı kodlanmış.

Tabii tema sadece muazzam hızı ile ön plana çıkmıyor. Aynı zamanda en iyi SEO uyumlu haber teması sıralamasında da öncü temalardan bir tanesi.

Eğer muazzam derecede hızlı, SEO uyumlu, işlevsel ve aynı zamanda harika bir tasarıma sahip wordpress haber teması arıyorsanız, Newspaper’ın aradığınız haber teması olma potansiyeli çok yüksek.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar