NewsPaper – Kadın Portal Teması

Nursen

Paylaşımcı Üye
Wordpress kadın portal teması

WordPress Kadın Portal Teması

Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 91| Mobil 78
Pingdom Website Speed Skoru: 95
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 94% )| Yslow B (86%)

Kadın sitesi açmak istiyor ve buna uygun bir wordpress kadın teması arıyorsanız, kadın sitelerine uygun portal temaları arasında en önde gelen temalardan bir tanesi.Moda, güzellik, makyaj, sağlık, yaşam, eğitim üzerine, yani kadın ağırlıklı site için rahatlıkla kullanabileceğiniz NewsPaper bir çok özelliğe sahip.

# arasında yer alan Newspaper’ın en büyük özelliği tabii ki hızı. Bugüne kadar kodlanmış piyasada bulunan en hızlı temalardan bir tanesi olması bir yana, aynı zamanda en iyi SEO uyumlu wordpress temalarından bir tanesi.Tabii aslında bir olan NewsPaper bir çok alanda kullanılma potansiyeline sahip. NewsPaper’ı WordPress kadın olarak kullanırken,Aynı zamanda portal tarzı kadın siteleri için, yemek tarif sitesi için, moda sitesi için, makyaj sitesi için ya da hobi sitesi için de tema olarak kullanabilirsiniz.

#Lifehack[.]org milyonlarca ziyaretçisi olan dünya devi bir site bile kadınlara hitap eden bu wordpress temasını kullanıyor.NewsPaper’a WordPress kadın temaları listemde özellike ilk sırada yer vermek istedim çünkü tüm samimiyetimle söylüyorum ki eğer kadın portal sitesi için tema arıyor olsaydım, benim tercihim bu tema olurdu.Eğer amacınız kadınlar üzerine sosyal ağ yaratmak ise, sosyal etkileşim potansiyeli oldukça yüksek olan sade, doyurucu ve şık bir tasarıma sahip bu wordpress kadın teması biçilmiş kaftan.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar