kilit

mertvural

Yeni Üye
Da Pa değeri yüksek Kaliteli Link satişi shel olarak verilecektir. liste için email atılması zorunludur kimseye zorla satmiyorum o yüzden gereksiz yorumları kendinize saklayın e-mail: [email protected]

Esc siteler açıyon işide üyeler kazandırıyon emniyeti ayıktırdım ki link sattıgın 2 kişiyi zorla da götürdüm bi yere :D senlede nasıl sohbetleşiyorlar nasıl bir cahil olduğunu anladım ki .o)) senin adını soyadını öğreniriz inşallah inşallah. seni alsam varya direk ömür boyu bana çalışacan. zaten işkençelerden korkudan bağıramanda :D Allah seni temiz kalbimle diyom içeri koysunda diyimde koymasın bence elime koysun daha iyi :D la ben sana bişe diyimmi tırnaklarına kelbetanla çekecem ki işkence sana farzdır seni biyakalıyım seni yakalamassamda ailene karışacamki şüphen olmasın nasıl bize bela ettiyse bizde onlara bela olacaz valla inanmıyon ama hangi evde olduğunu şimdi desen bayanda olsa içerde direk içeri girecez :D dicez bu kız çağırdı bizi :D birbirinize düşürecez sizi :D ablana dicem abin veya baban evdeydi neden bizi çağırdın ? babana dicem bu kız mesajlar atıyo ha bire bize geliyo ateşim kalkmış acil gel :D bizde ne cesaret var oğlum senin ananı elinden alırız çıt diyemen erkeksen de filan karakolun önündeyim :D gel anamı al de hadi gelim erkeksen görüntü at video at :D istersen bilmem ne ocakları başkanlıklara felan fistanlarada gidebilirsin fark etmez ula diyomki sana problemim var kana kan olacak bu başka çözümü yok rüşvet para geçemez bizde seni bi aldıgımızda sana fare yedirecem la sana anandan akan suyu içirecem la sen beni tanımamışsın yüzün hertarafın harita olacakki ömrün boyunca evlenmeyide sana haram ettirecem

nasıl ki bizim siteleri satılığa çıkardın ya bende seni ve ananı ablanı satılığa çıkaracam normal değil mi ? valla bi baktın böbreklerinizi sattım belli mi olur hele bi yakalim o anki duruma bağlı bi baktın liceye götürdüm zaten batıdan gideceğim yere kadar arama yok 1-2 yerde var oda bizde hallederiz :) kalktıkları gibi arama noktasından geçeriz sorun yok seni sağlam götürmek için uğraşa uğraşa geliriz aracın içinde oraya kadar 1500 tane dipçik beynine yediğinde ayıkırsın nasıl biri olduğumu Allah var ama annen yok yok ortada soysuz.

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar