WordPress Spor Salonu Teması – JustFit ( Fitness & Gym Teması )

Nursen

Paylaşımcı Üye
Wordpress spor salonu teması - wordpress fitness teması - wordpress gym teması

WordPress Fitness & Gym Teması

Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 92| Mobil 80
Pingdom Website Speed Skoru: 96
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 90% )| Yslow B (88%)

En iyi wordpress spor salonu teması listemin ilk sırasında yer alan fitness teması kesinlikle rakipsiz ve gerçek anlamda en iyi Fitness & Gym teması olan JustFit.

En iyi olarak nitelendirilmesinde öncelikli faktör Justfit’in sahip olduğu hız ve SEO uyumluluk konusunda kusursuz bir kodlamaya sahip oluşu.

Spor salonu sitesi için bir wordpress spor salonu teması arıyorsanız, ya da kişisel antrenörlük yapıyor ve wordpress kişisel antrenör teması arıyorsanız, keslinkle başka tema aramayın derim.

#Bir kişisel antrenör olarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en iyi yolu google’da üst sıralarda çıkmaktan geçer. Google’da ilk sıralarda yer almak içinse öncelikli olarak oldukça hızlı ve kesinlikle SEO uyuyumlu kusursuz bir tema kullanmanız gerekmektedir.

#Google için en önemli 2 kriteri en başarılı şekilde yerine getiren, aynı zamanda tasarımı ile dikkat çeken başka bir personal trainer teması bulacağınızı hiç zanetmiyorum… ( Ki ben araştırdım. İnanın bana daha iyisi yok. )

#JustFit wordpress spor salonu temasının hem tek sayfa açılış sayfa özelliği hem blog kısmı hem de ürün ya da hizmet satabileceğiniz mağaza kısmı mevcut. Ayrıca zayıflamak için kaç kaleri yakmanız gerektiğini gösteren bir kaleri hesaplayıcı bileşeni de mevcut.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar