Wmroot - Forumu Hakkında Açıklama

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Merhaba arkadaşlar forum konusunda sizlere kısa bir açıklama yapıp yoluma her zamanki gibi devam edeceğim.

Forumdan ve internet ortamından 45 50 gün boyunca hukuki sorunlardan dolayı ayrı kalmak zorunda kaldım.

İnternet ortamına döndüğümde wmroot forumuna birileri index atmış, forum çöplüğe dönmüş, ilgisiz bırakılmış, forumda büyük emek sahibi kişiler keyif sebebi verilerek banlanmış yanı sıra ben forumun kurucusu olarak yetkileri alınmış ve kısacası forumdan atılmış vaziyette kendimi ve forumu buldum.

Forumda 2 adet admin kalmıştı uzun süre ulaşmaya çalıştım kendileri en son 30 40 gün önce online olmuşlardı nitekim bir ay sonra ulaştık.

Fakat bir sonuç alamadık önce anlaşma yoluna girdiler takip edenler görmüştür kadromu tekrar kurdum forumu tam düzelttik düzenliyoruz derken kendimizi tekrar banlı bulduk wmroot forumunu ise 301 atılmış vaziyette bulduk.

Wmroot forumu kapanmadı ve kapanmayacaktır tüm konular kurtarıldı sizlerden sadece tekrar üye olmanızı ve güncel ticari konularınızı tekrar açmanızı istiyorum ticari olarak zaten herkesin en fazla 3 5 konusu oluyor.

f3rh4t

Yasaklı Üye
hocam siz adminsiniz ftp ve cpanel erişiminiz var phpmyadminden kaldırsaydınız diğer yöneticileri yada md5 değiştirerek onun adına giriş yapsaydınız üye olduk tekrar geçmiş olsun

( yönetici alacaksanız dahil olmak isterim elimden geldiği kadar diğer webmaster sitelerindeki üyeliğim hepsi şeklindedir.

Samet

Yeni Üye
Geçmiş olsun hocam bir terslik olduğunun farkındaydık gerek duyarsanız bende yönetimde yerimi alıp forumda görev almaya hazırım sizi çok eskiden tanırım bu siteyede sizin vasitanız ile gelmiştim. Tekrar geçmiş olsun.

Forum Tutkusu

Yeni Üye
Geçmiş olsun hocam gerçekten çok şaşırdım neler olduğuna bir anlam veremiyorum fakat bu kötü günlerde geçer sonuna kadar sizin arkanızdayım bende.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Herkese teşekkür ediyorum eski ortamı tekrar devam ettirebileceğimize inanıyorum.

Regex

Yeni Üye
Şimdi ( sansürlenmiştir )'da konu açıldığı üzere gördüm; oraya da yazdım. Adamlar foruma zarar vermeden önce veritabanını yedeklemişler sanırım, diğer foruma buranın eski database'i kurulmuş. Sana böyle bir yanlış yapılmaz, geçmiş olsun [MENTION=1]Egemen[/MENTION]. vBulletin konusunda herhangi bir destek gerekirse elimden geldiğince yardımcı olurum.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Şimdi ( sansürlenmiştir )'da konu açıldığı üzere gördüm; oraya da yazdım. Adamlar foruma zarar vermeden önce veritabanını yedeklemişler sanırım, diğer foruma buranın eski database'i kurulmuş. Sana böyle bir yanlış yapılmaz, geçmiş olsun @Egemen. vBulletin konusunda herhangi bir destek gerekirse elimden geldiğince yardımcı olurum.

Regex hoşgeldin geçmiş olsun dileklerin için teşekkürlerimi sunuyorum.

Tabut

Bedel.
Platin Üye
Eski forumda 1 yıllık üyeydim nickim alwush du yanındayız her zaman moderatör olabilirim her zaman xyz :)!! Hayırlısı olsun böylesi daha iyi belki wmroot için.

marsel221

Yıllardır Firardayım
Platin Üye
geçmiş olsun . Umarım her şey kısa sürede rayına oturur . Egemen hocam forumda sıkıntı yokken siz yönetici olarak görünmüyordunuz değil mi ?

Byfresh

Azimli Üye
Geçmiş olsun sıkıntı yok, zamanla yeniden coşarız...

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
aynen herkes hoşgeldi herkes bir birine haber versin xyz canlandırma vakti geldi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar