WHMCS Güncel Shopier Modülü 7.3-7.4 Türkçe Sürüm

Can

Çalışkan Üye
Merhaba arkadaşlar, Modülün güncel sürümünü shopier'den aldım, İngilizce sorunu var diye söylemiştim kendilerine eski sürümün o yüzden bana 7.3 uyumlu güncel sürümünü gönderdiler, Bende sizinle paylaşmak istedim, Herhangi bir sorunu yoktur, Gayet güzel bir modül, Eski sürümdeki ingilizce sorunuda yoktur, Tamamen türkçedir.

Dosyayı indirin,
Rar'dan modules dosyasını çıkarın, WHMCS bulunan dizinden /modules/gateways kısmına atın, Daha sonra admin paneline gelin, Ödeme yöntemlerinde ismi Pay with Credit Card - diye geçiyor, Etkinleştirin, Ödeme ayarlarını yaparken, Shopier'den api alıcaz, Buraya tıklayın, Açılan kısımda Api Key Ve Secret kısmını kopyalayın, Tekrar WHMCS Bu alana gelerek, Key ve Secret'i yapıştırın, Kaydedin.
Shopier kullanmanız için, Herhangi bir vergi, şirket olma zorunlulugunuz yoktur.
Yardımcı olabildiysem, Ne mutlu bana.

Modül'ü İndirin.

Parola koruması: prosofting

Ek Olarak++

Şurayı anlatmayı unutmuşum, Modülü kurduktan sonra, Bu kısımda bulunan en alttaki callback url'sini kopyalayıp, Buraya tıklayın, Geri dönüş url 1 kısmına ekleyin, Kaydedin. Bunu özellikle yapın çünkü şöyle bir durum var burayı yapmazsanız müşteri ödeme yaptıgı zaman geri dönüş olmaz faturaya ödendi olarak otomatik düşmez, Bunu mutlaka yapınız.

++ Müşteri ödemesini yaptıktan sonra ödeme işleniyor sayfasında bazen uzun sürer, Callback düzgün yapılandırdıysanız ödeme yapıldıgı zaman otomatik olarak fatura ödendi olur.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar