Sıradan Makalelerden Sıkıldınız mı? - Kaliteli İçerik Hizmeti

xXx

Yasaklı Üye
Merhabalar,

5 yılı aşkın bir süredir XYZ sektörü alanında bir hayli fazla makale içeriği üretmiş birisi olarak, sektör ile ilgili oldukça fazla bir deneyime sahip bir insanım. Amacım müşteri portföyümü genişletmek, kaliteli hizmet vererek her iki tarafında kazanç kapısını sağlamak olacaktır.

Sektör içerisinde bilirsiniz ki gizlilik son derece önemli olduğu için Referans olarak buradan sizlere ne yazık ki bilgi veremeyeceğim. Sektör içerisinde dost görünüp, arkasından kuyusunu kazan pek çok kişi olduğundan samimi olarak bunu açıklama gereği duymaktayım.

Makale üretmek ( özellikle esc ve xyz makalesi ) fazlasıyla kolay bir iş. Ne yazık ki günümüzde bunu laçka bir şekilde yapan, sağdan soldan alıntı makaleleri müşterilerine gönderen ve zarar görmesini sağlayan bir toplumun içerisinde bulunduğumuzda aşikar bir durum.

Sizlere ne gibi hizmet veriyorum?

Öncelikle karşılıklı güven çok önemlidir. Her zaman almış olduğum işi en kısa sürede, en iyi olması adına çalışmamı yapan, kelime hatalarının minimum seviyeye indiren ve müşterilerimin istekleri doğrultusunda içerikleri üretip, teslim işlemini gerçekleştiriyorum.

Benimle çalışmanın sizlere ne gibi yarar sağlar?

Sürekli olarak makale yazarı arama derdinden kurtulmuş olacaksınız. Aktif olarak Skype'yi uyku zamanı hariç mobil cihazımdan da kullandığımdan dolayı anlık olarak ulaşabilirsiniz. Müşterilerim ile genelde Whatsapp üzerinden iletişim kurduğumuzdan hızlı iletişim ve hızlı sonuçla işlem gerçekleşmesini sağlayabiliyorum.

Makale hizmetimi merak ediyorsanız iletişime geçebilir, sipariş verebilir ve sonucunu görebilirsiniz. Sizlere sağladığım ilk hizmet nasılsa, sonra ki hizmetlerimden de aynı kaliteyi alacağınızın garantisini vermekteyim.

Saygılarımla,
Dönüş yapmanızı bekliyorum.

Fiyatlandırma:
100 Kelime 1TL ve katları şeklinde devam etmektedir.
İletişim:
Whatsapp: 05050373567
Skype Live: gemlikmakale

Son düzenleme:

Kaan

Azimli Üye
Esc***

100 kelime = ?

200 Kelime = ?

300 kelime = ?

Şeklinde fiyatlandırmanı ve iletişim adreslerini de yazarsan daha faydalı olur. İyi Kazançlar.

Tabut

Bedel.
Platin Üye
Xyz hariç makaleler yazıyormusunuz yazıyorsanız örnek bir makale pm alabilirmiyim 500-600 kelimelik

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar