Seo & Alexa Garantili Reklam Hizmeti

eng.41

Yasaklı Üye
Seo ve Alexa sıralamasında ciddi etki yaratacak %100 organik hit paketlerimiz sizlerle!
Türkiye, Almanya, Amerika gibi lokasyonlardan.
"Dilediğiniz Anahtar Kelime İle Gönderim Yapılır!"
Trafik kaynağımız Telegram olup çeşitli paravan sitelerden yönlendirme sağlıyoruz, 1 adet bile bot, vpn, proxy trafik yoktur.
Fiyatlandırma;
Hizmetlerimiz haftalık 750₺'den başlıyor. Site kategorinize, rekabetinize ve Google'da ki sıralamanıza göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor.

İletişim adreslerimiz;
WhatsApp :

rank1-550x450.gif

Son düzenleme:

eng.41

Yasaklı Üye
yerler boşta haftalık minimum 300.000 trafik dilediğiniz lokasyon ve dilediğiniz anahtar kelime ile gönderilir.

aktan34

Yasaklı Üye
arkadaştan deneme hıt aldık ne yazıkı gelen hıtı bız goremıyoruz sonra arkadaş hıt yoladık dedı ama analyticste bır turlu gelen hıt yansımıyor sonra bızden deneme aldın usulsulkuk yaptın gelmeyen gornmeyen hıt yoluyor arkadaş hakımızda sıkayet acakmış gelmeyen hıt konusunda whatsap konuşmalrı burda sız hak verın denemeden hıt almıyoruz ama ht namına bı gelen yok bırde bakıyorsun arkadaş hıt yoladık bıtı der

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    150.9 KB · Görüntüleme: 6
  • 2.PNG
    2.PNG
    129.2 KB · Görüntüleme: 6
  • 3.PNG
    3.PNG
    135.7 KB · Görüntüleme: 6
  • 5.PNG
    5.PNG
    187.4 KB · Görüntüleme: 4
  • 10.PNG
    10.PNG
    157.8 KB · Görüntüleme: 4
  • 9.PNG
    9.PNG
    150.2 KB · Görüntüleme: 3
  • 8.PNG
    8.PNG
    152 KB · Görüntüleme: 3
  • 7.PNG
    7.PNG
    149.6 KB · Görüntüleme: 1
  • 6.PNG
    6.PNG
    154.2 KB · Görüntüleme: 2
  • 11.PNG
    11.PNG
    145.8 KB · Görüntüleme: 1

eng.41

Yasaklı Üye
arkadaştan deneme hıt aldık ne yazıkı gelen hıtı bız goremıyoruz sonra arkadaş hıt yoladık dedı ama analyticste bır turlu gelen hıt yansımıyor sonra bızden deneme aldın usulsulkuk yaptın gelmeyen gornmeyen hıt yoluyor arkadaş hakımızda sıkayet acakmış gelmeyen hıt konusunda whatsap konuşmalrı burda sız hak verın denemeden hıt almıyoruz ama ht namına bı gelen yok bırde bakıyorsun arkadaş hıt yoladık bıtı der
Kendinizi aklamak için konuya yazmayın şimdi şikayet konusu açacağım dedim diye. 2 Multi hesaptan geldiniz deneme istediniz toplam 3 defa orada deneme çıktık ayrıca bundan 1-2 ay önce de başka şekilde deneme istemişsiniz Skype üzerinden. @Egemen hocamın buna bir el atması gerekiyor, kendini akıllı zannedenler yüzünden büyük zarar görüyoruz. Gerekirse referans çalışması bile yapılır 👍 Birazdan şikayet konusu açıyorum.

eng.41

Yasaklı Üye
Ayrıca önce yazmayı öğrenin biraz hocam kendinizi ifade edemiyorsunuz, zor anladım okurken :)

aktan34

Yasaklı Üye
arkadaş hıt gelmıyor sız yoladık dıyorsun ama gelmıyor
2/3 ay oncede sonra da bakıyorum hıt bana hangısı yarayacak olanla devam edecem sız once hıtı gonderımı yapın gorunen hıt yolayın

eng.41

Yasaklı Üye
arkadaş hıt gelmıyor sız yoladık dıyorsun ama gelmıyor
2/3 ay oncede sonra da bakıyorum hıt bana hangısı yarayacak olanla devam edecem sız once hıtı gonderımı yapın gorunen hıt yolayın
Hocam görünen görünmeyen hit ne ya düzgün domain adresi vermediniz ya da düzgün yapılandırmadiniz analyticsi. Sizin gibiler yüzünden hep zarar ediyoruz, günde 5 kişi deneme istiyor onlara nasıl gidiyor trafikte size gitmiyor? Uğraşmayı bırakın. Ayrıca piyasada hitli sitelerden adamakıllı trafik yollayan tek üye biziz. Önceden de sıraya etki etmedi diye vazgeçmişsiniz şikayet konusunda hepsini atacağım hocam.

aktan34

Yasaklı Üye
Ayrıca önce yazmayı öğrenin biraz hocam kendinizi ifade edemiyorsunuz, zor anladım okurken :)
[/QUOTE
Hocam görünen görünmeyen hit ne ya düzgün domain adresi vermediniz ya da düzgün yapılandırmadiniz analyticsi. Sizin gibiler yüzünden hep zarar ediyoruz, günde 5 kişi deneme istiyor onlara nasıl gidiyor trafikte size gitmiyor? Uğraşmayı bırakın. Ayrıca piyasada hitli sitelerden adamakıllı trafik yollayan tek üye biziz. Önceden de sıraya etki etmedi diye vazgeçmişsiniz şikayet konusunda hepsini atacağım hocam.
senın hıtı gorunmuyor deneme yaptık ve yaramadı almak zorudamıyım gelmeyen hıt ıcın sana odememı yapayım

aktan34

Yasaklı Üye
Arkadaşlar denem ne ıcındır ısıme yararsa fayda gorursem devam ederım ama arkadaştan ne hıt geldı ne trafic o yuzden devam edmedık olay bu arkadşın zoruna gıdı yag bırak once trafık hıtıı yolla sonra sıtem ed senın 2 ay oncede deneme aldgınmı tesbıt edmış sozde o arkadaşın suan formda banlı neden acaba

eng.41

Yasaklı Üye
Arkadaşlar denem ne ıcındır ısıme yararsa fayda gorursem devam ederım ama arkadaştan ne hıt geldı ne trafic o yuzden devam edmedık olay bu arkadşın zoruna gıdı yag bırak once trafık hıtıı yolla sonra sıtem ed senın 2 ay oncede deneme aldgınmı tesbıt edmış sozde o arkadaşın suan formda banlı neden acaba
Hocam yazdıklarını anlayamıyorum ben

eng.41

Yasaklı Üye
tabiki anlamasın yazdıklarımı cunku art niyetlisin hit yolamıyorsun mileti dolandırmak amacın
Okuma yazma bilmeyen köyden indim şehire insanlarla uğraşmaktan bıktık, bundan sonra deneme filan yok. Art niyetli olan sizsiniz bizden farklı hesaplardan deneme almaya çalıştınız size 4 defa deneme çıktık. Birinde sıradan attı almıcam dediniz, diğerinde gelmedi dediniz, diğerinde de gelmedi dediniz. İnsanı çıldırtmaktan asla şaşmıyor forumun bazı üyeleri. Gidip botçulara dolandırılmaya devam ne diyelim (n)

aktan34

Yasaklı Üye
Okuma yazma bilmeyen köyden indim şehire insanlarla uğraşmaktan bıktık, bundan sonra deneme filan yok. Art niyetli olan sizsiniz bizden farklı hesaplardan deneme almaya çalıştınız size 4 defa deneme çıktık. Birinde sıradan attı almıcam dediniz, diğerinde gelmedi dediniz, diğerinde de gelmedi dediniz. İnsanı çıldırtmaktan asla şaşmıyor forumun bazı üyeleri. Gidip botçulara dolandırılmaya devam ne diyelim (n)
evt senin gibi mileti dolandıryorsunuz hıt gelmedigi halde formda banlanıyorsun farklı uyelıkte tekrar gelıyorsunuz

aktan34

Yasaklı Üye
arkadaşlar sakın para kaptırmayın dolandırıcıdır formda banlanıyor tekrar yenı uyelkle gelıyor

eng.41

Yasaklı Üye
İsterseniz önce bir sitenizi ayarlayın ondan sonra hit istersiniz, benim yolladığım hit nasıl gözüksün ki daha siteye vpnsiz erişilemiyor. Biz bot değil film ve benzeri sitelerimizden gerçek insan yönlendiriyoruz, deneme çıktığımız o kadar insana nasıl trafik gidiyor?
1638559210129.png

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar