RockWell v2 – Portföy ve Blog WordPress Teması İndir

batuhanqq

Çalışkan Üye
Katılım
9 May 2018
Mesajlar
121
Beğeniler
1

RockWell v2, benzersiz tasarım ve profesyonel özelliklere sahip güçlü bir wp şablonu. Tamamen kullanıcı dostu ve kullanımı kolay. Özelleştirmesi kolay ve en önemlisi, tüm kullanıcıların yaratıcılığınızı ortaya çıkarmasına olanak tanır. Kullanarak eğlenceli, yüksek sesli ve çok yönlü. Tasarımcı, fotoğrafçı , işletme veya profesyonel bir blogcuolmanız farketmez. Bu web tasarımı seçtiğiniz her tür konuya ve nişe uyacaktır. Tamamen google adsense uyumludur.

Günümüzün popüler modern WordPress Şablonları kavramlarını takip eder. Çünkü özellikle müzik ve portföy siteleri için oluşturulmuştur.Ayrıca her zaman bunun üzerine biraz ekstra ekler her şeye.

RockWell v2, Arka uçtan ön yüze, her fikirde. Her tür web tarayıcısına birkaç saniyede yüklenir. Hafif özelliklerle iyi kodlanmıştır. Mantıksal olarak yapılandırılmış kod, tüm WordPress temaları arasında bu cesur ifadeyi güçlendirir. Çünkü her yönden tamamen benzersizdir ve bu web tasarımını kullanarak web sitenize başladığınızda kesinlikle şaşıracaksınız. WordPress çağında veya topluluğunda tam bir acemi olsanız bile. Hem muhteşem (Fresh-Panel)’de hem de video yorumlarında sizi bekleyen yazılı talimatlar yararlı olacak. İhtiyacınız olduğunda sadece bir tık uzağınızdadır.


Yükleme Adımları
Tema yüklemek için daha detaylı bilgiye Tema Nasıl Yüklenir sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Takıldığınız bölümler hakkında yorum alanımıza bilgi bırakabilirsiniz. Bizler elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Temamızın yükleme aşamalarını sizler için alt bölümde yazıyorum. Temayı yüklemeden önce (wordpress) sitemizin yüklenmiş ve aktif olduğunu düşünürsek temayı yükleme işlemine başlayabiliriz.

, Temamızı indirelim ve sitemize yükleyelim.


1-
kullanmak istediğimiz wordpress temamızı ilk önce indirelim. (ücretli veya ücretsiz)olarak temamızı indiriyoruz (temamız.zip)gibi.
2- Web sitenizin (wordpress admin paneli)nizden solda bulunan menülerde sırası ile. (Görünüm — Temalar — Yeni ekle) bölümünden (yeni ekle) basın. Ekle butondan indirdiğiniz (temamız.zip) dosyanızı seçin ve (yükle) deyin.
3- Hemen ardından yükleme işlemleri bittiği anda (etkinleştir) diyelim.

Temamızın gerekli (Eklentileri)!ni (Kuralım ve Aktifleştirelim).

4- Panelimiz üzerinden (Görünüm – Zorunlu eklentiler) alanımıza gelip tüm eklentilerimizi yükleyelim ve aktifleştirelim.

Temamızın (Demo içeriği)’ni nasıl yükleriz.
5- Panelimiz üzerinden (Wp-Admin – Demo Yükleyici) alanımıza giderek. (Demoicerik) klasörümüzü seçiyoruz ve (Install) diyoruz.
6- Panelimiz üzerinden (Install) yüklemenin sonrasında biraz bekliyoruz. Daha sonra (yüklenenler) kısmında demo içeriğimizin geldiğini göreceğiz (aktifleştir) diyoruz ve hepsi bukadar.

Dosya Şifresi :

 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular Forum Tarih
B Ücretsiz Scriptler 0 126
B Ücretsiz Scriptler 0 263
B Ücretsiz Scriptler 0 294
B Ücretsiz Scriptler 0 325
B Ücretsiz Scriptler 0 266
F VPS Hosting 0 306
B Ücretsiz Scriptler 0 481
B Ücretsiz Scriptler 0 425
B Ücretsiz Scriptler 0 519
B Ücretsiz Scriptler 0 600
Y VPS Hosting 0 446
B Ücretsiz Scriptler 0 505
Webmovo Script Satış 2 907
N Ücretsiz Scriptler 0 385
Y VPS Hosting 0 583

Benzer konular

Üst