(Pump and Dump) Grupları - Yani cryptolari belli Saatlerde Pompalayan

Klavye

Çalışkan Üye
Merhaba arkadaslar,nasil fikir?
-Binance-
1. Bildiginiz gibi bazi PnD (Pump and Dump) gruplari var. Yani cryptolari belirlenen saatde pompalayanlar.
-Lakin boyle islere girmek risklidir.
Nedeni ise geciktiginiz an (ki buyuk ihtimalle oyle olur) para elden gider. Simdi bunu nasil kullanabiliriz onu soyleyeyim.
--ilgilenenler icin devamini yorumda yazabilirim

Bildiginiz gibi bu pump isleri riskkidir.Asil kazananlar balinalar, "baliklar" ise ya kazanar (bir miktar), ya da kaybeder.

Lakin eger sabirli olursaniz soyle bir yontem var: Ben binancede pump yapan 4 (yakinda 5ci de pump yakacak) grup taniyorum ve haftada toplam 8den fazla pump oluyor

Tabi ki pump icin binancede volumesi az olan coinlerden ( 20-25 den fazla degil) biri seciliyor

Mesela,pumpdan 3-4 dakika once elinizdeki butceyi 5 esit coine (rakam size bagli) esit bolusture bilirsiniz ve eger pump zamani cikan coin sizin yatirim yaptiginizsa kazanirsiniz.Yoksa hemen btcye donusturerek diger pumpu bekleye bilirsiniz

Haftada 8-9 defa olduguna gore ne kadar sanssiz olsaniz bile haftada 1 defa bile denk geliyor.Bu is sadece 5 dakikanizi alir.

4-5 tane binance pump grupu var ve artmakta devam edecektir. Her grup gunun baska zamaninda baska coine pump yapiyor.

Eger elinizde 500$ varsa 5 esit parca : 100$ olarak dusunelim. Pump gruplarinda coin minimum 50% (bazen 300% oldugunu bile gordum) kalkiyor. Yani 100$ koymussunuzsa haftada min 50$ kazanirsiniz.

Arkadaslar bunu kucuk butceyle bile test etmek isteyen arkadaslar bana istek atsinlar,sohbet grubu olusturayim. Bu islem haftada 1 saatdan fazla vaktinizi almaz. Grupda pump gruplarini ve zamanlarini da aciklarim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar