Poloniex, Ripple (XRP) Cüzdan adresi için 20 Ripple Kesinti yapıyor. Poloniexten Ripple cüzdan adresi almayın!

Bitcoinci

Çalışkan Üye
Kriptom Exchange bölümünden 0.01 Bitcoin karşılığında 227 küsür Ripple aldım. Poloniex hesabıma gönderildi. Ama Poloniexten, Ripple cüzdan adresi almak için depozito bölümüne tıkladığımda tek seferliğine cüzdan adresi için 20 Ripple kesinti yapacağını belirtmişti aceleyle geçtim, boşver dedim, fiyatı düşükken alalım dedim, birşey olmaz 20 Ripple'den dedim ama sonra kafam yerine gelince eyvah ettim ve kazık ciğerime kadar saplanmıştı ve çok geçti artık! Ripple aldığımda 3.75 liraya tekabül ediyordu 20 Ripple= 75 Lira ediyor. Aman sakın sakın Poloniexten cüzdan adresi almayın.!!!!!!!!!!! Diğer altcoinler için kesinti yapmıyor.

Aşağıda Poloniex hesabımın ekran görüntüsü ve 20 Ripple kesinti uyarısını görebilirsiniz!

IMPORTANT: The first time you deposit to a Ripple deposit address, 20 XRP will be held there in order to reserve the address. This is because the Ripple network requires a minimum of 20 XRP to be in any active address. The money does not go to anyone, and the difference will be credited to your account if the minimum requirement is ever lowered. Once you have funded your deposit address with 20 XRP, you will be able to deposit any amount and receive your full deposit. Please note that if you generate a new deposit address, you will have to fund that one with 20 XRP as well.

Türkçesi

Bir Ripple depozitosu adresine ilk kez yatırdığınızda, adresi ayırmak için orada 20 XRP düzenlenecektir. Bunun nedeni, Dalgalanma ağı herhangi bir etkin adresde olmak için en az 20 XRP gerektiriyor olmasıdır. Para hiç kimseye gitmez ve minimum gereksinim düşürülürse, fark hesabınıza yansıtılır. Ödeme adresinizi 20 XRP ile finanse ettikten sonra, herhangi bir miktarı yatırmanız ve tam depozitonuzun alınması mümkün olacak. Yeni bir depozito adresi oluşturursanız, bunun için 20 XRP ile para yatırmanız gerekeceğini lütfen unutmayın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar