Özgün Makale Hizmeti

BayanYazar

Yasaklı Üye
Merhabalar, 11 yıllık deneyimim ile özgün makale hizmeti veriyorum. Forum içi yada forum dışı iş vermek isteyenlerin pm yada skype yolu ile iletişime geçebilir.

100 kelime makale ücreti 1,5 TL ve katları şeklindedir. Toplu alımlarda indirim mevcuttur.

İletişim Skype adres : BayanYazar

50 kelimelik 600 adet iş verildi.Düzgün ve titiz bir şekilde işiyle ilgili bir arkadaşımız.Ayrıca güvenebilirsiniz.Tavsiye ederim.
Yazı yazdırıldı ilgili ve bilgili birisi teşekkürler
Uzun süredir çalışmaktayım siteniz emin ellerde spam korkunuz varsa işinin ustasını bulmuşsunuz demektir. Toplamda 3 sitemizle çalışıyoruz bir kez daha teşekkür ediyorum ilgisi alakası ve temiz işi için.
Bu bayanyazar ile tanışmadan önce farklı 4 5 editör ile çalıştım ve hiç birinden memnun kalmamıştım. Kimisi işi savsaklıyor kimisi copy paste yapıyor kimisi 1 gün ekliyor 4 gün ulaşılamıyordu fakat bu arkadaş mükemmel, sürekli işinin başında ve takır takır çalışıyor. Kendisi ile konuştum aylık anlaştım aylık ödememi yaptım ve işine başladı çok güzel iş yapıyor. Editör arayan kişilere mutlaka tavsiye ederim.
tavsiye ederim arkadaşlar her türlü konuda düzgün makale hazırladığına kefilim
Kendisinden editörlük hizmeti alıyorum ilgili ve bilgili şekilde özenli girişler yapıyor teşekkür ederim.
Arkadaş ile çalışma yapılmıştır. İşiyle titiz bir şekilde ilgilenmektedir. Tavsiye ederim.
iş verildi, Aranan kan bulundu. Ben çok beğendim makaleleri ve ilgisini. Teşekkür ederim.
Yaptığı çalışmalardan verimli sonuçlar alıyorum. İşinde başarılı tavsiye ederim.
kendisine teşekür ederim zamanında teslim etti ve yazıları çok iyiydi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar