Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Online İçerik - Makale Alım -Satış Sitesi

Katılım
7 Mar 2020
Mesajlar
1
Site ile ilgili Başlık : Online İçerik - Makale Servisi
Firma Adı : Online İçerik
Firma Kuruluş Yılı : 2020
Sitenin Yıl : 2020
Firma Adresi : İstanbul/TÜRKİYE
Site Adresi: https://onlineicerik.net/

Nedir?
onlineicerik.net, web siteniz için içerik yazmanın en hızlı, en kolay ve en güvenilir yoludur.
Size en uygun makaleyi oluşturmak için anahtar kelimenizi ana sayfada yer alan arama bölümünde aratın veya hazır makaleler sayfasından size en uygun makaleyi seçiniz.

Yazar Hakkında Bilgiler;

Yazarlarımızdan hiç bir şekilde komisyon almıyoruz. Sattıkları tüm makalelerin ücretlerinin 100% yazarlarımızın bakiyesine eklenmektedir.

Neden Komisyon Almıyoruz?

Komisyon bazlı çalışmıyoruz bu modülü tamamen yazarlar için daha iyi olacağını düşündüğümüz için abonelik sistemi yaptık. Yazarlarımızdan sadece aylık 17.00 Tl tutarında freelancer yazarlık aboneliği ücreti alınmaktadır. Onun dışında satıkları içeriklerin ücreti kuruşu kuruşuna yazarımızın bakiyesine eklenir. Aynı gün içerisinde yazarımızın hesabına parası geçilir.

Yeni bir firmayız ve bu sektörde baya iddaalıyız. Tamamen Kullanıcı dostu bir proje yapmaya özen gösterdik. En hızlı kelimesinde baya iddaalıyız. :)


İyi Forumlar :)
 
Google ads alanı