Kripto Pump Dump Türkiye Telegram Grubunun Paylaşımlarını Paylaşıcam Sizlere

Klavye

Çalışkan Üye
Katılım
11 Mar 2018
Mesajlar
200
Beğeniler
0
Kripto Pump Dump Türkiye Telegram Grubunun Paylaşımlarını Paylaşıcam Sizlere
Pump kelimesinin Türkçe karşılığı yükseltme, şişirme anlamına gelmektedir. Dump kelimesinin Türkçe karşılığı ise boşaltma, indirme anlamına gelmektedir.

Bitcoin exchange sitelerinde şahit olabileceğiniz Pump/Dump olayına kademe kademe bakalım.

Birden fazla kişinin birleşerek oluşturmuş oldukları grupda bir Coin belirlenir ve grup halinde o Coin'e yüklenilir ve o Coin satın alınır. Pump olayını tek olarak yapmanız çok zordur bunun için elinizde yüklü miktarda Bitcoin olmalıdır. Grup halinde yüklenilen ve alınan Coin'in fiyatı yukarıya doğru yükselecektir.

Grup olarak belirlenen fiyatlara ulaşana kadar Coin alımları devam eder ve bir yandan da satıştan emirler çekilir. Alım tarafında dip rakamlardan alım emirleri girerek istenen ve hedeflenen rakama ulaştırılır. Coin belirlenmiş olan hedefe geldiği zaman, bütün grup üyeleri tarafından bir tarafta satılmaya başlanırken diğer taraftan alttan yazılan emirler kaldırılır. Bu işlem gerçekleştiği zaman Coin'in fiyatı bir anda düşürür ve Pump/Dump ekibi kazanmış olur.

Daha fazla güç için arkadaşlarınızı gurubumuza davet etmeyi unutmayın!Borsa sabırsızların, sabırlılara para aktardığı bir mekanizmadır demiş bir bilge.
Bence; eskiden jeton parası bulup atari salonuna koşan nesil, şimdi coin parası buldumu bitcoin borsasına koşuyor.
Durum bu!Arkadaşlar, Hedeflediğimiz ekip sayımız 5.000'e ulaşana kadar (YTD)
#BTC , #ETH , #XRP , #TRX , #BCD , #ADA , #APPC takipte kalın! Ayrıca gurubumuz ücretsizdir, ücretsiz kalacaktır :innocent: kazançlı #pump'larda görüşmek üzere ...


Link :

Günün son mesajı (14.01.2018); Arkadaşlar Kripto Pump Türkiye birlik içinde kazançları arttırmak kayıplarımızı miniminize edebilmek amacıyla var olan bir güçtür. Hızla büyümeye devam ediyor ilk Pump testimizi 5.000 kişi olduğumuzda yapmayı hedefliyoruz. Bu arada hepinize bol kazançlar dileriz. Malum son bi kaç haftadır coin piyasasının üzerine sis bulutu çökmüş vaziyette yaptığınız yatırımlarda sakin olun özellikle #BTC'de unutmayın her inişin bir çıkışı hep vardır. Hiç bir zaman tek bi yere sermayenizin tamamını yatırmayın kenarda alım gücü bırakın. Hedeflediğimiz kişi sayısına ulaşabilmemiz için gurubumuzun duyulmasında katkınız büyük olacağını unutmayın! Piyasayla ilgisi olan arkadaşlarınızı davet edin sayfamıza ne kadar güçlü olursak o kadar kazançlı çıkacağız. Güzel bir gece, iyi bir hafta dileriz. Bol kazançlar olsun bizlere :relaxed:
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst