Interactive – WordPress Teknoloji Teması

Nursen

Paylaşımcı Üye
Wordpress teknoloji teması interacitve

WordPress Teknoloji Teması – Interactive

Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 90| Mobil 78
Pingdom Website Speed Skoru: 95
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 92% )| Yslow B (85%)

En iyi wordpress teknoloji teması listemin ilk sırasında yer vermek istediğim, hız açısından muazzam değerlere sahip bir teknoloji teması olan Interactive.

Günde onlarca içeriğin girileceği, binlerce kişinin ziyaret edeceği bir teknoloji sitesi koşulsuz şartsız kesinlikle hızlı bir site olmalı.

Eğer hızlı bir teknoloji sitesi istiyorsanız da kullandığınız temanın kesinlikle arasında yer alıyo olması gerekiyor.

#Interactive öylesine iyi kodlanmış bir teknoloji teması ki, hız ve SEO uyumluluk açısından gerçek anlamda sektörün en öncü wordpress teknoloji temaları arasında.

Tamamı ile responsive SEO uyumlu, oldukça kolay türkçeleştirme seçeneğine sahip, adsense optimizasyonlu, sade ve kullanıcı deneyimi çok yüksek bir teknoloji teması.

#Günde onlarca içeriğin yayımlanacağı bir teknoloji sitesi ya da bir teknoloji blogu açmak istiyor ve bunun için bir wordpress teknoloji teması arıyorsanız, Interactive’i kesinlikle en iyi seçenek olarak görebilirsiniz.

#Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, eğer teknoloji üzerine benim de bir projem olsaydı, kesinlikle gözüm kapalı bu wordpress teknoloji temasını kullanırdım. Size de kesinlikle öneririm.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar