InterActive WordPress Haber Teması

Nursen

Paylaşımcı Üye
Wordpress Haber Teması - WordPress Haber Temaları - WP Haber Teması

WordPress Haber Teması – WordPress Haber Temaları – InterActive

Google PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 90| Mobil 78
Pingdom Website Speed Skoru: 95
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 92% )| Yslow B (85%)

En iyi wordpress haber temaları listemin bir diğer muazzam temasi ise InterActive. Yine MyThemeShop üretimi olan tema, hız konusunda oldukça üst seviyelerde. Ne de olsa MyThemeShop ürünü… Aksi olsa şaşardım;

Tema işlevselliği o kadar yüksek ki, eminim siteniz için böyle bir haber teması kullandığınızda sitenizin seviyelerde olacaktır.

#Temanın ana sayfa slaytı ve hemen altında yer alan kategori navigasyon menüsü içeriğe oldukça modern bir hava katarken, aynı zamanda işlevselliği maksimum seviyede tutuyor.

#Temanın sayfalar arasındaki geçiş hızı o kadar yüksek ki, herhangi bir içeriğe tıkladığınızda sayfa değiştirdiğinizi anlamıyorsunuz bile.

Temanın en üstünde bulunan kayan yazı modülü, sosal medya butonları ve sunduğu bir çok dizilim ( layout) seçeneğine ile, sitenizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

# ‘un en çok övgü alan noktası ise, müşteri desteği. İnanın bana bu desteği ne Themeforest’ta ne de başka bir tema üretici firmada bulmanızın imkanı yok.

Temanızda herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde bile (kodlama ile) sizi yönlendiriyor, yapamadığınızda ise onlar sizin için yapıyorlar.

#Sadece verdiği gerçek anlamda üst seviye teknik destek hizmeti bile MyThemeShop’u tercih sebebi yapmak için yeterli diye düşünüyorum.

Bu yüzden bir haber teması ya da vs. arıyorsanız, MyThemeShop ürünlerini tercih etmenizi kesinlikle öneririm.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar