Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

İllegal Reklam ve Eski Adwords Hesapları

Katılım
11 Nis 2019
Mesajlar
77
Konum
Azerbaycan
Google Adwords 'te Reklam açmak için gerekli olan eski tarihli ve daha önceden reklam yapılmış hesaplar ile reklamlarınızı hemen açabilirsiniz. Ne tür reklamlar açılabiliyor diyorsanız eğer tüm illegal reklamlar onaylatabilir ve reklamlarınızı hemen aktif hale getirebilirsiniz.

Hesaplar 300€ Ödeme eşiği olan hesaplardır. Bu hesapları nasıl kullanacaksınız hemen söylüyorum sizler 1€ luk sanal kart ile hesapları aktif edebiliyorsunuz ve sonrasında hemen reklamlarınızı açıyorsunuz. Yüksek harcama yapmış hesap fiyatları farklıdır. Forum üzerinden yada skype üzerinden pm atarak hesap ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Reklam açmak için hesap alan kişilere nasıl bir yol çizeceklerini tarafımca uzaktan eğitim şeklinde veya skype üzerinden eğitimi bizzat verilecektir. Hesaplar VPS içerisinde verilmektedir bu şekilde verilmesi hesabın yurtdışı hesabı olduğundan kaynaklanıyor. Türkiye 'de açtığınız anda hesap ihlal den kapanır.

Sizlere iki seçenek sunuyoruz.
[ 1 ] SEÇENEK

Reklamlar tarafımızca açılır ve açılırsa Hesap ücreti + Komisyon şeklinde ücret almaktayım.

[ 2 ] SEÇENEK

Hesap satın almak isteyenler hesap satın alabilir. 1 Adet hesap fiyatı her zaman yüksektir.
Toplu alım yapacaklara ise minumum 10 Adet şeklinde hesap satışı yapılmaktadır.

İllegal reklamlardan bazı anahtar kelime ve reklam örnekleri aşağıda yer almaktadır.

Ödeme Skrill veya BTC, ETC, ile alınmaktadır.Not: Önce hesap sonra ödeme diyecek kişiler gelmesin. Ödeme gelir hesap teslim edilir.
 
Son düzenleme:
Katılım
11 Nis 2019
Mesajlar
77
Konum
Azerbaycan
Hesap satışlarımız devam ediyor. Toplu olarak satın almak isteyen varsa indirim kampanyamız mevcuttur. 1 hafta boyunca devam edecektir.
 
Katılım
12 Mar 2020
Mesajlar
5
DOLANDIRICIDIR İTİBAR ETMEYİN PARAYI ALALI 40 GÜN OLDU ORTALIKTA YOK ONLİNE OLUP CEVAP VERMİYOR
 
Google ads alanı