Hacklink ve site içi seo hakkında bilgi.

SiberCrypto

Yeni Üye
Arkadaşlar foruma yeni katıldım buradaki neredeyse tüm konuları her mesajı okudum sayılır. Belli başlı dürüst kişileri onlar beni tanımasa da tanıyorum diyeyim. Fazla uzatmadan konuya geçeyim. Bana hacklink konusunda gerçekten deneyimli ve bilgili özellikle de esc sektörüyle iş yapmış ve esc sektörünü çok iyi bilen bir arkadaş arıyorum. Nakit sıkıntım çok şükür yok yardımcı olacak arkadaş daha keyif çayını içmeden emeğinin karşılığını alır. Sadece bilgili ve tecrübeli biri lazım. Uzun süre ve sabit çalışacak. Aynı yazıyı makale kısmına da yazacağım.Ya hazır site alacağım ya da baştan site yapacağız ama genel olarak kafaya oynayacak ve devamlı olarak o site içinde yeni yeni semtler eklenecek yani iş büyüyecek bir yapıda olacak. O yüzden benimle çalışan kişiler çok uzun çalışacak yol arkadaşı olacak. Bu şekilde olan arkadaşlar varsa görüşmek isterim şimdiden iyi akşamlar

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Gerçekten işi bilen adam bildiği işi sana öğretmez, öğretmeye çalışmaz, öğretmek yerine öğretene kadar oturur yaparım der.

Yapman gereken şeyler basit siteyi kendi bakış açına göre ziyaretçinin nasıl görmesini istiyorsan o şekil dizayn et, sevdiğin renkleri kullan h1 h2 h3 güzelce vurgularcasına değil olması gerektiği şekilmiş gibi site içerisine yay.

Antiseo yapmayı öğren ( yap demiyorum) anti seo'dan korunmanın en güzel formüllerini bu ( birinin öğretmesini beklemeden otomatik bir şekilde kendiliğinden öğrenebilirsin )

Link konusunda ise sadece tek anahtar kelimeye yönelme + 10.000 adet çöp sitede linkin olacağına 1 adet sağlam sitede linkin olsun. Her zaman faydasını görürsün 10 k link kalktı mı ne alemde vesaire diye tek tek her gün kontrol etmek ayrı tek bir siteye girip ne alemde bakayım bir linkime demek ayrı oturup saatlerce bu konular hakkında konuşabilirim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar