Gtx 970 Mod

Madenci

Çalışkan Üye
Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım bende yanlış yerse kusura bakmayın yeniyim, uygun yere taşıyın lütfen.

Sorunum şu GTX 970 ile bios mod yapabilecek ve ya farklı kaynaklardan bana yardımı dokunabilicek var mı ?

Şuan 190W Güç tüketimi ile yaklaşık 22~22.700 MHs alıyorum Ethereum için.Ama stabil kalmıyor. 20~21 Mhs için 1504 Core 1800 Memory ayalarını yapıyorum anca öyle stabile düşüyor ve güç tüketimi 185W 'a düşüyor sadece.

Asus strix gtx 970 OC Samsung bellekler mevcut.

Araştırdığımda sadece OC ile 23-24Mhs alanlar varmış bende sonuçlar yakın ama onlar 100% power kullanıyolar yani 150~160W arası bir güç tüketimi ben öyle denediğimde sonuçlar 19'a kadar düşüyor sanırım bunun altında sağlam bir mod var sizlerden rica etsem bildiğiniz bir mod var mı acaba ?

Birde şu P0 state problemi pc res atınca mining başlıyor ama modlu olmadığı için P2 State başlıyor o zaman ki hashrate 16~18 Mhs civarı boş yere çalışmış oluyor. Modlayınca bu sorun ortadan kalkar değil mii ? Yani P2 saat hızlarınıda P0 olarak ayarlamak mümkün müdür ?

Ayrıca 1 Adet Gigabyte Aorus rx 580 buldum siparişini verdim. Bu kart ile modlu,modsuz ne kadar Hashrate alırım ? (Nvidia ve AMD aynı anakarta bağlı olacak (AMD PCIx8))

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar