Google Adwords Reklamları Açılır

NGR

Yasaklı Üye
Tüm sektörlerde 75 e aşkın eski ve harcanmış ads hesabı ile özel cloacker hizmetimiz için destek vermekteyiz.

Referans kontenjanı doldurdum artık Peşin çalışıyorum

Hesap satışım yok
Hesap bakiye yükleme işlemi yapmıyorum.

23.06 Konu güncel.

Son düzenleme:

NGR

Yasaklı Üye
baymavi ve paywik kelimelerinde reklamlarımız aktiftir.

NGR

Yasaklı Üye
Paykasa ve masaj kelimesinde reklamlarımız aktiftir.

ᴉpǝꞰ

İşçi
Platin Üye
canlı ( sansürlenmiştir ) acıyormusun ?

themesurf

Üye
Mağdur olan reklam çıkmak isteyenlere gerçek reklam hesabı verebilirim. Elimde çok hesap var. Kimseye kanmayınız. Şuanda illegal ( sansürlenmiştir ), paykasa, btc vs tüm reklamları sadece benim hesap sattığım kişiler çıkmaktadır. Çok dikkatli olun çoğu kişi yalan dolan işler yapıyor. Hesap isteyen olursa bana ulaşabilirsiniz.

ᴉpǝꞰ

İşçi
Platin Üye
Dolandırıcı Başlığı diyor arkadaşlar. İptal

Son düzenleme:
merhaba
bir kaç hafta buraya bakamadım. Pmden dönüş yaptı sonra ben doluyum bir arkadaşım yardımcı olsun dedi. Güya arkadaşı olan kişi ödemeyi aldı ve cevap vermedi. Sonra ikinciye ben seni mağdur ettim ayakları yapıp ben çıkıcam sana reklam sen komisyon ödeme bir hafta dedi. 100 tl ile başlayalım dedim. Konuşmayı uzatarak güven vermeye çalıştı bir süre sonra da büyük vurgun yapmak istediğini belli etti 2-3klık hesaplar 100 tl ile patlar ayakları yaptı bende reklamı aç ödemen gelecek dedim. Dolandırıcı olduğu içinde bunu kabul etmedi. Konuşmalar duruyor paylaşabilirim @Egemen . Anlayacağınız konu açıp görüşme yaptı arkadaşına yönlendiriyormuş gibi yapıp dolandırdı sonrada mağdur ettim ayakları yaparak ikini golü atmaya çalışan bir arkadaş.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar