⚡Global & Ulusal & Yerel +650 Haber Sitesi 999₺ Aktif Güncel News Kayıtlı Yükselişe Geçin!⚡

OzeL

Yeni Üye
Tüm siteler günlük güncel içerik girilen ve 1k ile 7k arası değişen Index sayılarına sahip sitelerdir. Anahtar kelimelerinizde hızlı yükselme garantisi, tüm eklenen haberler hızlı bir şekilde index alır. Tanıtım yazıları içerisine 3 adet anahtar kelime çıkışı verilmektedir. Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Profesyonel olarak tanıtım yazısı hazırlayarak tüm haber sitelerinde bu tanıtım yazılarını yayınlatabilirsiniz.

Bir çok site news kayıtlı, anlık index alan, ahrefs ve semrush değerlerinizi çok kısa sürede tatminkâr bir seviyeye getirecek sitelerden oluşur. Siteler şahsımıza ait olup hiç bir şekilde aracı/komisyon karşılığı hizmet sağlayan kişiler değiliz. Tanıtım yazısı hizmetini basın bülteni, PR çalışması, hızlı indexleme ve diğer hizmet alanlarında kullanabilirsiniz.

Tanıtım yazıları öncelikli olarak tercih edilme sebebi hedef kitleyi bilgilendirmek ve yayınlanan içerikler ile okuyucuların ilgisini çekerek kurumsal şirket ve bireysel kişi hakkında olumlu bir şekilde izlenim bırakır. Bu hizmet sadece 10 kişi kontenjanı dahilinde satılacak daha sonra satış durdurulacaktır. Kısa süreli indirimden faydalanmak ve sınırlı 10 kontenjan içerisine dahil olmak için acele edin!

Bizimle iletişime geçmek ve 500 adet haber sitesinden sadece site başı 6₺ gibi bir fiyata tüm sitelerden 3.000₺'ye tanıtım yazısı hizmeti satın almak için aşağıdaki bağlantı üzerinden anlık iletişim kurabilirsiniz!

Not : Tanıtım yazısı satın almış olduğunuz 400 adet güncel, aktif ve DR değerlerinizi yükseltecek haber sitesinden 5.000₺'ye 1 aylık, 8.500₺'ye 2 aylık, 13.000₺'ye 3 aylık footer link hizmetini satın alabilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar