Extra Paket! -> Shell ~ Link ~ Tanıtım ~ Paravan ~ Blog ~ LinkWheel Kusursuz Hizmet!

Amadeus

Yasaklı Üye
Merhaba,

Başlık da belirtmiş olduğum gibi ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sizlere sunmuş olduğum belirli hizmet paketleri bulunmakta, Bu paketler tamamen sizin tercihinize bağlıdır.

LİNK FİYATLANDIRMA
  • 20 Adet Link 200 TL!
  • 50 Adet Link 400 TL!
  • 90 Adet Link 750 TL!
NOT : Siteler tamamen yabancı lokasyona sahip olmaktadır. Yerli siteler satışa dahil değildir!

SHELL FİYATLANDIRMA
  • 100 Adet Shell 500 TL!
  • 200 Adet Shell 700 TL!
  • 300 Adet Shell 900 TL!
  • 400 Adet Shell 1100 TL!
  • 500 Adet Shell 1300 TL!
NOT : Siteler tamamen yabancı lokasyona sahip olmaktadır. Yerli siteler satışa dahil değildir!

SERVER FİYATLANDIRMA
  • 100-250 Arası Site 400 TL!
  • 400-700 Arası Site 700 TL!
  • 420-900 Arası Site 850 TL!
  • 220-470 Arası Site 750 TL!
  • 1500-2300 Arası Site 1500 TL!

PANEL FİYATLANDIRMA
  • 100-250 Arası Site Kullanım 800 TL!
  • 300-400 Arası Site Kullanım 1000 TL!
  • 250-500 Arası Site Kullanım 1250 TL!
  • 400-700 Arası Site Kullanım 1500 TL!
  • 500-840 Arası Site Kullanım 1700 TL!

HİZMETLERİM

• Shell Satışı
  • Log Paneli
  • Link Satışı
  • Tanıtım Hizmeti
  • Paravan Servisi
  • Blog Tanıtımı
  • LinkWheel & Piramit

Günlük ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sağlamış olduğum hizmetler tamamen tek bir panel üzerinden kontrol edilmektedir. Bu panel VDS üzerinden aktif bir şekilde çalışmakta olup, Lisans kontrol sistemine bağlıdır. Yönetim, kontrol sistemiyle "link işlemlerinizi, tanıtım yazıları, linkwheel, log" ve diğer işlemleri kontrol edebilirsiniz.

Her bütçeye uygun hizmet paketlerin de ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak extra hizmet paketleri de bulunuyor. Hizmetler konusun da bilgi almak ve içeriğiyle ilgili fiyat seçeneklerini incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek :

Son düzenleme:

Hacker

Çalışkan Üye
konuyu baltalamak değil amacım sadece bunun gibi onlarca konu ben gördüm bu forumda hep sonu hüsran footer link piyasasının belli bi fiyatı vardır o fiyattan gider fakat arada böyle konu açanlar çıkıyor piyasayı olduğu gibi öldürüyor sonunda ise ortadan kayboluyor neyse bol kazançlar hayırlı satışlar.

Amadeus

Yasaklı Üye
konuyu baltalamak değil amacım sadece bunun gibi onlarca konu ben gördüm bu forumda hep sonu hüsran footer link piyasasının belli bi fiyatı vardır o fiyattan gider fakat arada böyle konu açanlar çıkıyor piyasayı olduğu gibi öldürüyor sonunda ise ortadan kayboluyor neyse bol kazançlar hayırlı satışlar.

Yanlış anlamam neden yanlış anlayayım, Tabiki de istediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz. Ben üzerime alınmıyorum bu durumlarda yazılan yorumları, sonuçta zamanında bir durum yaşanmış ve insanlar artık bu tip durumların sürekli oluşabileceğini düşünerek genel bir yorum yapıyor. Saygı duyarım, herşeyi zamana ve ticaretin akışına bırakmak doğru olacaktır.

tanıtım fiyatları nedir

Tanıtım fiyatı talebe göre değişiyor, Tek site, toplu site, paket olarak gibi düşünebilirsiniz.

tanıtımcı

Platin Üye
server fiyatlandırma ne dir ? geçilebilir server, içinde şu kadar site var gibim bişey mi ..

Amadeus

Yasaklı Üye
server fiyatlandırma ne dir ? geçilebilir server, içinde şu kadar site var gibim bişey mi ..

Server fiyatlandırma değişiyor sabit bir rakam yok.

Şu şekilde açıklamasını yapayım.

Bir server var içerisinde 230 account-site var, bir server var içerisinde 781 account-site var tabiki iki server birbirinden farklı fiyata sahip.

Son cümleniz harfiyen doğrudur.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Server fiyatlandırma değişiyor sabit bir rakam yok.

Şu şekilde açıklamasını yapayım.

Bir server var içerisinde 230 account-site var, bir server var içerisinde 781 account-site var tabiki iki server birbirinden farklı fiyata sahip.

Son cümleniz harfiyen doğrudur.

Bana en güzellerinden bir tane ayarlayıp fiyatı ile birlikte yollarmısın.

Whm panelmi nasıl oluyor

Amadeus

Yasaklı Üye
Bana en güzellerinden bir tane ayarlayıp fiyatı ile birlikte yollarmısın.

Whm panelmi nasıl oluyor

WHM değil hayır, Web üzerinde upload edilmiş bir c100 shelldir. 472 küsür account bulunan yabancı lokasyona sahip bir sunucu var. CHMOD bilginiz var ise ve CURL çalıştırmaya bilgili iseniz işlem basittir.

Dipnot; Kaliteli siteleri kendim kullanıyorum zaten ve, Backdoor hub kullandığım için ekle kaldır mantıgıyla yola çıktığımızı var sayarsak, uzaktan erişim oldukça kolaylaşıyor. Fakat eleme yaptığım siteleri, sunucuları, shelleri, logları ayırıyorum ve satıyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar