Dolandırıcı İçerik Merkezi

Korhanisback

Kıdemli Exsper
ödemesini peşin gönderdiğim takdirde 250tl para gönderdim birtane makale girilmedi dekontu buraya atiyimi 250tl için forumun adını dolandırıcılığa çıkartiyorsunuz ya sen 210 dedin kardeş biz sana 250tl para gönderdik nerde makaleler istersen konuşmalarıda atalım ibrahim adında takılıyorsun hesap metin yılmaz adına.

Arkadaşların haberi olsunbu virgul.net'en aynı şekilde çoğu kişiyi tokatlamış ve her seferin farklı farklı hesaplar ile geliyor lütfen hesaplarda metin yılmaz diye bir isim duyarsınız en yakın karakol polisine başvurabilirsiniz dolandırıcıdır parayı yatirmadan önce soğuk bir su için ben su içtim oyüzden diğer arkadaşlar su boğazınızda kalmasın
Sayın Yönetici Egemen' kardeşime burdan sesleniyorum gerekenin yapılmasını saygıllarımla arz ederim
ardaguler
İçerik Merkezi' Kesinlikle güvenmeyin dolandırıcıdır

Ekli dosyalar

• image_2022_01_22T00_22_32_027Z.png
    image_2022_01_22T00_22_32_027Z.png
    128.8 KB · Görüntüleme: 27

leo7

Çalışkan Üye
@mediawbh bu arkadaşta aynı şekil de belki de 1,5-2 sende 5-6k ticaretimiz geçti ama 500 tl me konmuştur. Listenize 500 tl lik adamcık olarak ekleyebilirisniz. Malatyanın yüz karası, Malatyalı tanıdığım tek adam olmayan kişi budur :) Bilmiyor bizim bir ayağımız da malatya da ama sorun yok. Paranın açamadığı kapının arkasından ona selam yolluyorum. Forum da online olup cevap veremiyecek kadar yüzsüzz.

Korhanisback

Kıdemli Exsper
eyw usta inan 250tl bana koymadı ama burda insanlar güvenerek giriyor ama sonuç adamlar gene başka hesapla gelip barınıyorlar.

seonext

Yeni Üye
Geçmiş olsun. İçerik hizmeti de sunuyoruz bilginiz olsun :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar