deTube Temasını Paylaşabilecek Olan Var mı ?

Arkadaşlar wordpress deTube teması lazım. İngilizce versionunu arıyorum..

Google da aradığımda karşıma çıkan temaların hepsine shell yerleştirmişler sunucuya attığım an da yakalanıyor.

Temiz deTube teması paylaşabilecek olan varsa (ingilizce) çok makbule geçer.

urlcome

Yeni Üye
korhan her işi yapan biriymiş gibi duruyorsun ama arkadaşların teker teker dolandırıcılıktan patlıyor aynı senin gibi paragöz tiplerin dolandırıcı olduğunu ve buranın da bir Hayır kurumu olmadığını bizde biliyoruz.

Korhanisback

Kıdemli Exsper
korhan her işi yapan biriymiş gibi duruyorsun ama arkadaşların teker teker dolandırıcılıktan patlıyor aynı senin gibi paragöz tiplerin dolandırıcı olduğunu ve buranın da bir Hayır kurumu olmadığını bizde biliyoruz.
pardon arkadaşlarım kimmiş kardeş kimse dost gibi görünüp sahte insanlardan değiliz çok şükür.

urlcome

Yeni Üye
bak bilader herşey ortada burada laf cambazlığı yapma herkes old üye şu satılır bu bulunur bundan yarım kilo şundan iki sömek demeyi bırak. Aşırı tiltim sana ve arkadaşlarına alayınızın dolandırıcı olduğunu düşünüyorum. Max 10k büyüklüğünde (size göre) direk foyanız ortaya çıkacak. En yakın dostun Adil gibi.

Korhanisback

Kıdemli Exsper
bak bilader herşey ortada burada laf cambazlığı yapma herkes old üye şu satılır bu bulunur bundan yarım kilo şundan iki sömek demeyi bırak. Aşırı tiltim sana ve arkadaşlarına alayınızın dolandırıcı olduğunu düşünüyorum. Max 10k büyüklüğünde (size göre) direk foyanız ortaya çıkacak. En yakın dostun Adil gibi.
kardeş adili tanımam başta senin gibi bütün gelen insanlara yardım ve destek verip site hakkında sorular sorup cvp veriyordum ensonda @Fahrievren ' arkadaşımızı dolandırdı bende gerekenini yaptım. bir ikincisi sana daha selam dahi yazmamısım ne gibi bir beklentim olabilir senden :)

Korhanisback

Kıdemli Exsper
@urlcome derdin sıkıntın varsa derdini söylersin bana kardeş senle bir alip veremediğim yok senide tanımam etmem 2003 yılından beri yazılımla uğraştiğim için bilgim seninkiyle bir olmaya bilir anladıgım işlerden bilgimi kullanarak ekmeğimi kazanmanın derdindeyim anlatabildimi yani burda kimseden bir dal sigara istememişim istememde önünde dost gibi görünüp arkandan konuşan kahpe insan çoktur.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar