Copy/Paste Alexa Düşür :)

Çukur

Çalışkan Üye
Merhaba arkadaşlar,

Konu başlığı belki garip gelebilir ama bu bir gerçek ki arkadaşlar copy/paste ile alexa'nızı kolaylıkla düşürebilirsiniz Kendi sitem olan www.fuuy.net birebir bu yöntem ile alexa'da hızlı düşüşe geçmiştir. Sitemde yer alan belki 1 adet konum dahi özgün değildir tamamen copy/paste Olumlu yada olumsuz alacağım her türlü tepkiye razıyım Bu zamana kadar gerçi hiç olumsuz tepki almadım bu konu hakkında dediklerim tamamen doğru çıktı Arkadaşlar sizlere siteleriniz için kesinlikle copy/paste yapın vs. demiyorum sadece ben bu yöntemle alexa'da çok ama çok hızlı düşüşe geçtim ve uzun zamandırda yerimi koruyorum hemde hergün iyi yerlere ilerliyorum

Ayrıca dikkatimi çeken bir konu daha var. Ben siteme yeni konu girince alexa yükselişe geçiyor, konu eklemeyince alexa düşüşe geçiyor garip birşey Hem Ülke Sıralamasında hemde Dünya Sıralamasında bu durum aynı oluyor.

Konu eklemediğim zamanlarda 250k altını görmüştüm konu ekleyince tekrar 260k üzerine çıktık Gerçi yine düşeriz sorun değil

Bu arada tüm bu anlattıklarımın yanında Sosyal İmleme'ninde çok faydasını gördüm bu konuda işini temiz ve sonucu olumlu yönde etkileyecek birini tavsiye edebilirim sizlere ÖM atmanız bilgilendirilmeniz için yeterli olacaktır

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar