Coinlere Fısıldayan Adamlar (CFA) Bitcoin Vip Telegram Grubu

Klavye

Çalışkan Üye
Öncelikle Ocak ayı başında kurduğumuz vip telegram grubumuza belli bir sınır koymuştuk ve ilk başvuran arkadaşlarla 1 aydır vip grup ve vip sohbet
adı ile 2 grup aynı çatı altında bir ay geçirdik. Ay ortasında hatta sonlarında gelmek isteyen arkadaşlar oldu ama şubat ayında alabileceğimi söylemiştim.
Aşşağıda ki vereceğim linke tıklayarak vip grup başvuru odasına kendinizi ekleyebilirsiniz . Bu grupta sadece yeni eklenecek üyeler olacak ve şubat ayı başlamadan
Diğer üyelerle beraber sohbet edebilecek ve vip sinyalleri görebileceksiniz. Gerekli şartları odaya dahil olduğunuz da 1-2 gün içinde bildireceğiz.

Vip grup ve Vip sohbet odası nedir?

COİNLERE FISILDAYAN ADAMLAR VİP adında ki bu grubumuza dahil olduğunuz da burada diğer sinyal gruplarda olduğu gibi gün içinde 50 adet gir çık şeklinde sinyal paylaşılmıyor.
Burada sadece uygun görülen coinlere uygun anlarda nerede alınması gerektiği nereden satılmasının mantıklı olacağı onlar hakkında ki bazı onaylayıcı haberler paylaşılıyor.
Genel olarak önerilerimizin çoğunda başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Eğer gerçekten bu önerilere uyarak ilerlerseniz kripto borsayı hiç bilmeden bile kar elde edebiliyorsunuz.
Ama unutulmayacak bir gerçek var ki o da bu kripto borsasında yapacağınız her alım satım sizin sorumluluğunuz da sizler bu sinyalleri sadece bir öneri tavsiye olarak görüp sohbet odasında
diğer vip üyelerle sohbet ederek de kendiniz bir karar alabilirsiniz. Sohbet odasına girmeniz şart değil ben sadece sizin yazılarınızı takip etmek istiyorum derseniz sohbet odasına dahil olmayabilirsiniz.

Önerdiğimiz coinler , haberler , giriş çıkış sinyalleri bir bilgi paylaşımıdır. Bu facebook grubumuz bilindiği üzere bir istasyondur ve çok fazla konu dışında postlar açılabiliyor. Gerçekten almanız gereken bilgiyi alamayabiliyorsunuz.
Vip gruplarımız da bu işe gerçekten gönül veren ve bu işi ciddiye alan insanlarla birlikte oluyorsunuz ki bu şuan için ufak bir filtre görevi görüyor.

Gruba yeni katılan üyeler pek beni tanımıyor olabilir onlar konuyu yanlış anlayabilirler o yüzden onlara çok da gerekli açıklamayı yapmayı düşünmüyorum sadece ocak ayında alamadığımız gelmek isteyen arkadaşlarımız için bir davet çağrısıdır.
Daha sonrasında bu arkadaşları da ekleyip yolumuza öyle devam etmeyi düşünüyoruz. Sonrasın da yine talepler olursa mart ayı için tekrar alımlar açılacaktır.

Vip gruplara giriş 15 dolar'dır buna denk gelen LTC sizden talep ediliyor. Memnun kalmazsanız bizimle devam etmek için bir zorluk yok leave gruba tıklar çıkarsınız ücret iadesi yaparız şuan grubumuz da 500 aktif üyemiz var.
Grup içi taşkınlık küfürleşme gibi bir durum söz konusu değil sohbet odasını da takip ediyorsanız belli bir saygı çerçevesinde grubu sessize alıp takip edebilirsiniz. Grup içi uyumsuzluk çıkaran arkadaşlar olursa sohbet odasından çıkarılır sadece vip grubu takip ederler.

Şubat ayı vip grubunuza gelmek istiyorum diyen arkadaşlar Telefonların Telegram indirip aşşağıda ki linkten giriş yapabilirler. Telegram üzerinden de benimle özel olarak iletişime geçebilirsiniz.

Alıntı : Erol Yılmaz

Coinlere Fısıldayan Adamlar (CFA) Bitcoin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar