Cdn + Sub Amp Kurulum Hizmeti Ilan, Video

inno27

Üye
Selamlar, Video içerikli siteler ve ilan siteleri için özel yazdığımız detube uyumlu özel amp scriptimin satışını yapıyorum. Sub amp cdn sorunsuz çalışır durumda.
video dışında da kullanılabilir.
Özellikler:
  1. Videoya özel indirme linki
  2. Cdn + Sub Cdn
  3. ilan siteleri için vitrin.
  4. Detube ve video kaynağı için özel alanı olan her temayla uyumlu çalışmaktadır.
  5. Videoya özel veya default ön gösterim resmi.
  6. amp çoklu popup reklam
bu özellikler dışında eklemek istediğiniz bir şey olursa ekleyebilirim sadece video değil sadece makaleden oluşan içerikler içinde better amp, amp for wp cdn sub cdn yapabilirim.
aşağıda örneği bulunan ampnin ücreti 200TL dir ve full cdnlidir.
325958415.png

Son düzenleme:

inno27

Üye
konu güncel better amp ve amp for wp ile ilgili kurulum ve her türlü sorunuyla ilgileniyorum.

inno27

Üye
konu güncel video ve esc ilan sitelerine sub cdn li amp yapmaya devam ediyoruz son 2 günde 10 adet siteye çalışma yapıldı.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Selamlar classipress hakkında bir sorunum var. İlanlar çıkmıyor amp kısmında sadece blog içerikleri çıkıyor sorunum bu ve tamamen hata var ise hatasız hale getirilmesini istiyorum ücretli bir şekilde mümkünmüdür ?

inno27

Üye
Selamlar classipress hakkında bir sorunum var. İlanlar çıkmıyor amp kısmında sadece blog içerikleri çıkıyor sorunum bu ve tamamen hata var ise hatasız hale getirilmesini istiyorum ücretli bir şekilde mümkünmüdür ?
tabi konudaki whatsapp ve telegram üzerinden yazabilirsiniz.

inno27

Üye
WPscript in özel player ayarlamasını random bir şekilde yapmaya başladık kalite ayarı ve video patlama kaldırılma sorunu olmadan amp ye uyumlu olarak kurulumunu da yapıyoruz.

Kaan

Azimli Üye
Yabancı xyz video sektörüne girmeyi düşünüyorum, demo var mı elinde video teması veya scripti ?

inno27

Üye
Yabancı xyz video sektörüne girmeyi düşünüyorum, demo var mı elinde video teması veya scripti ?
botu dahil bir şekilde yabancı içerik sitesi de hazırlıyoruz hocam whatsapp telegram ve skype adresimizden ulaşabilirsiniz.

inno27

Üye
tüm amp sorunlarınıza çözüm üretiyoruz ayrıca full cdnli amp for wp ve better amp kurulumlarına devam ediyoruz.

inno27

Üye
forumdan 2 kişiye daha kurulum yapıldı ve esc, xyz video sitesi kuruluğum eğitimi verildi.

inno27

Üye
amp işine devam ediyoruz forumdan 2 kişiye daha amp çalışması yapıldı ve bugün tamamlandı.

devrim19851

Azimli Üye
Selamlar, Video içerikli siteler ve ilan siteleri için özel yazdığımız detube uyumlu özel amp scriptimin satışını yapıyorum. Sub amp cdn sorunsuz çalışır durumda.
video dışında da kullanılabilir.
Özellikler:
  1. Videoya özel indirme linki
  2. Cdn + Sub Cdn
  3. ilan siteleri için vitrin.
  4. Detube ve video kaynağı için özel alanı olan her temayla uyumlu çalışmaktadır.
  5. Videoya özel veya default ön gösterim resmi.
  6. amp çoklu popup reklam
bu özellikler dışında eklemek istediğiniz bir şey olursa ekleyebilirim sadece video değil sadece makaleden oluşan içerikler içinde better amp, amp for wp cdn sub cdn yapabilirim.
aşağıda örneği bulunan ampnin ücreti 200TL dir ve full cdnlidir.
Ekli dosyayı görüntüle 482

Telegram: Kullanıcı adı: verahost
Whatsapp:
ne skype ne telefon ne telegram hiçbirine ulaşılmıyor

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar