Buyrun Kafaya Alalım! | Bayram İndirimli Seo Trafik Hizmet

eng.41

Yasaklı Üye
Bayrama özel indirimler başladı. 12 Temmuz tarihine kadar devam edecek!

Aylık 1.000.000 TR Trafik : 2400₺
Aylık 3.000.000 TR Trafik : 3600₺

Aylık 6.000.000 TR Trafik : 4800₺
Deneme
300.000 Trafik : 1800₺

• Organik Google, Youtube ve PR değeri yüksek sitelerden yönlendirme atarak en kaliteli trafiği sağlıyoruz.​
  • Kullanıcılar ortalama 30 saniye sitede vakit geçiriyor.( İçeriğe göre değişkenlik gösterir.)​
  • Bet Affiliate sistemlerinde ciddi dönüşümler gözlemlendi​
  • İsteğe özel a-dult yönlendirme atılabilir.​
  • 301 çekenler için birebir​
  • Index hızını en az 2 katına çıkartır​
  • Kullanıcılar sitenizde doğal eylemler gerçekleştirdiği için spam algılanmaz, trafik kalitesi yüksektir​
Neden benimle çalışmalısınız?
Müşterimle sadece müşteri ilişkisi değil arkadaş ilişkisi de kuruyorum. Konu dışında bilgimin yettiği kadarıyla müşterilerime destek oluyorum. Sadece işi alana kadar değil, işi aldıktan sonra da sıkı iletişime devam ediyorum. Aklınıza takılan her soruya anlaşılır bir dille cevap veriyorum.
Piyasada tamamen organik zannettiğiniz a-dult, film/dizi vb sitelerin çoğu sizlerle çalışmaya başlayınca bot trafik göndermekte, bu sitenizi iyiye götüreceğine daha da aşağılara çekmekte. Uzun lafın kısası kiminle çalıştığınıza ve nasıl bir yol izlediğinize dikkat edin. Kötü hizmet almayın. Sizinle çalışmak için can atıyorum!

Gerçek İletişim Adreslerim!
WhatsApp:

3 Gün İçerisinde Sıralamada Herhangi Bir Değişim Olmazsa Paranızın Tamamı İade!

alperburki

Çalışkan Üye
3 Gün İçerisinde Sıralamada Herhangi Bir Değişim Olmazsa Paranızın Tamamı İade '' diyeceginize garanti veriyorsanız 1 ile deneme yaparız 3 gün içinde gelirse zaten insanlar devam ederler eğer işe yaramazsa paralarını geri alacagız derdine düşmeyiz. Sonucta trafik işe yararsa siteciler devam etmezse trafigi kesersiniz bu daha garanti olur yani

eng.41

Yasaklı Üye
3 Gün İçerisinde Sıralamada Herhangi Bir Değişim Olmazsa Paranızın Tamamı İade '' diyeceginize garanti veriyorsanız 1 ile deneme yaparız 3 gün içinde gelirse zaten insanlar devam ederler eğer işe yaramazsa paralarını geri alacagız derdine düşmeyiz. Sonucta trafik işe yararsa siteciler devam etmezse trafigi kesersiniz bu daha garanti olur yani
Bunu zaten birçok kez yaptık, amaçlar genelde sadece denemek oluyor veya parası olmayanlar azda olsa etki almak için bu şekilde deneme istiyor. Yoksa bu dediğiniz daha mantıklı.

alperburki

Çalışkan Üye
Bunu zaten birçok kez yaptık, amaçlar genelde sadece denemek oluyor veya parası olmayanlar azda olsa etki almak için bu şekilde deneme istiyor. Yoksa bu dediğiniz daha mantıklı.
azda olsa etki alamazlar kral trafigi kestigin zaman o site kendine gelmez kolay kolay bunu da herkes göze almaz alamaz sırf kücücük bi etki etsin diye

muhammed

Yeni Üye
arkadaştan moneyrobot lisans karşılığı hit almaya başladım yaklaşık 7 gün olacak. agresif seoyu bıraksamda, trafiğim organikten farksız diyerek beni ikna etti ve trafiği dediği gibi de çıktı. Forumda işini hakkıyla yapan nadir insanlardandır benim gözümde.
not: sıralamamda ciddi değişiklik yarattı, bu belki kısa süreli etkidir, ileriki süreçte olumlu veya olumsuz editlerim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar