Bu siteyi al, ekmeğini ye !

loockatme

Yeni Üye
Site Adresi:
İstenilen Fiyat: PM ile bilgilendirme yapılacaktır.
Sitenin Aylık Getirisi: Reklam eklenmedi. Adsense birkaç defa başvuruldu ve reddedildi. Ben de pek üstüne düşmedim. Admatic bir süre eklendi. 15 tl civarı bakiye oluştu. Sayımları çok eksik saydığı için siteden kaldırdım. Adsense ile hiç uğraşmadım. Adsense eklenirse çok güzel kazançlar elde edilebileceğini düşünüyorum. İsteğe bağlı olarak Admatic hesabımı da vereceğim.
Domain ve site yaşı: 3 ay 10 gün
Sitenin Kategorisi: Boks haberlerinin ve boksa dair bilgilendirici içeriklerin olduğu bir sitedir. Genellikle haber içerikleri girilir.
Günlük Tekil Hit Sayısı: Tamamen siteyi ne kadar aktif tuttuğunuz ile alakalıdır. Güncel haber paylaşımlarında 100 ile 1000 arası gösterim alır. Tabi bu rakam 5000 gösterime kadar çıkabilir. Search Console ve Analytics istatistikleri açıklamada verilmiştir.
Site Analiz Bilgileri: Alexa Global 852,018 - Alexa TR 14,149
Satışa Hosting Dahilmi?: 1 ay idare edilir.
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Godaddy domain değeri: 154 $
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: 300 TL değerinde Status tema dahildir. Mobil görünüm gayet güzeldir. Temayı incelemek isteyenler bağlantıya tıklayabilir.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği ile birlikte satılık
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır
Özel Notlar: Sitenin facebook sayfa ve grubu ile beraber vereceğim. Sayfada 7 binin üzerinde takipçi ve 6 binin üzerinde beğenisi vardır. Aynı zamanda grubunda da 7 bin 200 civarı aktif üye bulunmaktadır ve üyelerin hepsi boks ile ilgilenen insanlardır.
Gruba son 28 günde gelen üyeler:
Grup gönderi, yorum ve ifade istatistikleri:
Gruptaki aktif üye sayısı:
Grup kalitesi, ihlal sayısı:
Facebook sayfası beğeni ve takipçi sayıları:
Facebook sayfasındaki site bağlantılı gönderilerde site tıklama istatistiği:
Facebook sayfasındaki site bağlantısız videolu gönderi istatiği:
Facebook sayfasındaki site bağlantılı gönderilerde site tıklama istatiği 2:
Siteye gerçekten çok emek gösterdim. Acil nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum. Nakit ihtiyacım olmasaydı ücretli Adsense hizmeti alıp gelir elde etmeyi düşünüyordum. Sitede 85 civarı haber içeriği var. Geri kalanlar 'boks tarihi' gibi bilgilendirici makaleler. Site göründüğü gibi ziyaretçilerinin büyük kısmını sosyal medya hesaplarından çekiyor. Son zamanlarda google arama motoru ziyaretçileri çoğaldı.
Wordpress 3 ay 10 günlük istatistik:
Google Search Console 3 aylık istatistiği:
Google Analytics 3 aylık istatistiği:
Aklıma gelen her şeyi yazdım. Yine de merak ettiklerinizi konu altında veya PM üzerinden sorabilirsiniz.
Forum dışı iletişim WhatsApp:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar