Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

BTCFinans.com 100.000 TL DAĞITIYOR!

Katılım
6 Haz 2019
Mesajlar
2
Arkadaşlar merhaba, Türkiyede bir ilk başlatarak BTCFinans.com 'un yeni kullanıcılara özel airdrop kampanyası mevcut. BTCFinans.com ‘un hazırlayacağı 4 farklı videoyu izleyen ve video ile ilgili sorulan sorulara doğru yanıt veren kullanıcı, 50 TL değerinde BEEX hediye kazanacaktır.


BTCFinans.com, “Türkiye’nin En Yenilikçi ve Güvenilir Kripto Para Borsası” Sloganı ile Bir Yeniliğe Daha İmza Attı!
10 Temmuz 2019 tarihinde başlayan kampanya ile, bu tarihten sonra BTCFinans.com ‘a üye olan kullanıcılara 4 aşamalı bir video izleme süreci sonrasında toplam 100.000 Türk Lirası dağıtılacak…


İlk defa BTCFinans.com ‘a giren ve üye olan kullanıcılar, üye olduktan sonra hesaplarını onaylatmaları halinde kampanyaya katılabilirler.
Kampanya kapsamında BTCFinans.com ‘un hazırladığı 4 farklı videoyu izleyen ve video ile ilgili sorulan sorulara doğru yanıt veren kullanıcı, 50 TL değerinde BEEX hediye kazanacaktır. Kampanya toplam 100.000 TL değerinde BEEX hediye edilene kadar devam edecektir.


İzlenilen her bir video ve sonrasında sorulacak soruya verdikleri doğru cevap için kazanacakları 12.5 TL kampanya sayfasında görünecektir. 4. Video sonrasında toplam BEEX adeti 50 TL olacak şekilde tanımlanacak. Kullanıcıların süreçte kayıp yaşamaları engellenecektir. Kazanılan hediye BEEX ‘ler, istenirse tahtasında bozdurabilir ve banka hesabına çekilebilir veya istenirse BTCFinans.com üzerinde işlem yaparken %50 komisyon indirimi sağlamak için kullanılabilir.Kampanyadan yalnızca yeni kullanıcılar arasından, 18 yaşını doldurmuş ve hesap onayı yapmış kullanıcılar yararlanabilir. Kampanyanın bitişi BTCFinans.com ’un sosyal medya kanallarından duyurulacaktır.


REFLİ LİNKİM

REFSİZ LİNKİM

REFLİ KAYDOLURSANIZ SEVİNİRİM ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
 
Google ads alanı