Bitcoin Madenciliği ( Bulut Madencilik )

CoinBTC

Çalışkan Üye
MERHABALAR

Öncelikle umarım sağlığınız, sıhhatiniz yerinizdedir, yegane dileğim budur.

Sevgili arkadaşlar bugün sizler için yazacağım konu bilgisayarınızı açık bırakmanız taktirde sizlere belirli başlı miktarda Bitcoin vaadeden siteler. Uzun uzun okumak istemeyen arkadaşlar için hemen belirteyim bu sitelerin hiç bir şekilde aslı astarı yoktur.
Maalesef ki bu siteler size hiç bir şekilde Bitcoin vb hiç bir sanal para birimi vermeyecektir.

Şimdi konumuza gelecek olursak eskiden bunun ilk çıktığı zamanlar bu sistem geçerliymiş ve bu meblalar ödeniyormuş. Ben bunu tamamen sitenin popülerliğinin artmasına bağlıyorum yani sitenin ismini çıkarmak için başta birkaç mebla ödemiş olabilirler bir nevi yatırım gibi ama gel gelelim şu an maalesef bunu net bir şekilde söyleyebilirim ki bu yöntem ile bitcoin veren hiç bir site yok!

Hem o sitelere baktığınızda artık çoğunun otomatiğe bağladığını görürsünüz bi kez cüzdan adresinizi giriyorsunuz ve başlıyor yavaş yavaş birikmeye çoğunda üyelik sistemi dahi yok başlıyor burdan faul vermeye. Bir üyelik sistemi yok sizin cüzdan adresinizi yazan herkes sayfanıza erişebiliyor saçmalığa bir bakın? Yine aynı şekilde bilgisayarınızın açık olması gerektiğini sitede olmanız gerektiğini söylüyorlar fakat siz siteyi kapatsanız dahi Bitcoin birikmeye devam ediyor? Ne anladım ben bu işten? Burdan sitenin hayalet olduğunu anlıyoruz. Belirli bir miktar'a ulaştığınızda sistem size o bitcoini çekme fırsatı veriyor fakat gel gelelim hiç bir zaman o ödeme size ulaşmıyor. Şimdi size bir siteden bahsedeceğim görsel olarak bu siteye eskiden girip bitcoin biriktirmeye başlamıştım ya ödemeler reddedildi yada hala ödeme bekliyor pozisyondayım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar