backlinksatisi.com, Mediawbh Dolandırıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leo7

Çalışkan Üye
backlinksatisi.com, @mediawbh arkadaş benı 500 tl dolandırdı. konusunu açtım @Egemen konu neden kalktı acaba ? bu kısının benı dolandırmadıgını idda ediyorsan, her gün konustugunuz birisi sanırım söyleyin yazsın buraya her gün foruma da giriyor. Arkadaş olmanız ya da senı dolandırmış olması benı 500 tl dolandırmış olmamasını mı gösteriyor ?

kanıtlar.. istesem çok iyi oynarım ama çoluğunuz çocuğunuz var yazıktır :)

xkalpsiz

Yeni Üye
:) BEN BU ADAM İÇİN YAZI YAZMIŞTIM KİMSE UMURSAMADI MALATYALI DEMİŞTİM BU FORM DOLANDIRICI DOLU SİZ HALA BOŞA KÜREK ÇEKİP BU FORM SİTESİNDE ADAM GİBİ BİRİNİ ARAMAYA DEVAM EDİN

leo7

Çalışkan Üye
Malatyalı çok adam tanıdım bunun gibisini daha görmedim :) 500 tl sorun değil, salak yerıne koyması sorun. 7-8k ticaretimiz olmuştur ona istinaden ödemeyi önden yaptım o istemeden hemde iban at göndereyım eklersın dedim. Öyle böyle kıvırdı, dese ki sıkıntı oldu ekleyemıyorum eyvAllah param yok eyvAllah. Foruma girip yazmaması beni deli eden nokta, en büyük kahpeliği hakediyor aslın da ama kendime yakıştıramıyorum. Eski usül, bugün olmasa bile bir gün görüşeceğiz :) Çünkü Malatya yı da en az onun kadar biliyorum bundan emin olsun.

leo7

Çalışkan Üye
Yok kasım kahraman adına atmıştım. bugune kadar çok ticaretim oldu ondan bu şekilde güvendim ona ama hem ticaret ahlakı yok hem de bu zihniyette hayatının hiç bir yerinde başarılı olamaz. Bu konu da sılınecek veya ben de banlanacam ama sıkıntı yok :)

xkalpsiz

Yeni Üye
tamam işte benim yolladığımda eşinin hesap numarası, burda belli başlı birbirini tutanlar var onlarda ekmeğine bakıp gidiyor, tamam bende esc işi yapıyorum ama eklediğim ilanlar beni ilgilendirmez ben sitelerime bakarım ha bu arada kadın satmıyoruz insanları fuhuştan soğutuyoz kadın satanlar kendini biliyor :)

leo7

Çalışkan Üye
haberi yok ki 500 tl ye 500.000 lik sıkıntı aldı başına. Maddiyatı geçtim, giriş yapıp yazmaması her şeyi hakettiğini gösteriyor. O yüzden yapacaklarım için içim rahat vicdan azabı çekmeyeeceğim :)

aware

Azimli Üye
bu arkadaşta hit veriyor sitelerinden benim ortagımı dolandırdı parasını iade et dedim edecegim dedi ama kaç gündur cvp bile yazmıyor bugun ona saydım etmiyorum elinden geleni yap diye cvp yazdı skype adresi bu arkadaşlar
live:.cid.131e9e7ea6f948d8

xkalpsiz

Yeni Üye
haberi yok ki 500 tl ye 500.000 lik sıkıntı aldı başına. Maddiyatı geçtim, giriş yapıp yazmaması her şeyi hakettiğini gösteriyor. O yüzden yapacaklarım için içim rahat vicdan azabı çekmeyeeceğim :)
merak etme paraya sıkıştığı zaman uydurur bir bahane yazar yok çocugum hastalandı ona gittim yok pc bozuldu der aha yaz buraya 2 tane bahaneyle gelir sana

leo7

Çalışkan Üye
Gerçek anlamda sıkıntıya kalmak ne demek bilmiyor, hiç başına gelmemiş. Daha fazla boş laf yazmayacağım ama bu konu da silinmezse bir gün mutlaka tekrar buraya yazacağım.

krizbaz

Platin Üye
geçmiş olsun hocam umarım arkadaş dönüş yapar ve bir şekilde zararınızı karşılar. Bu tarz olaylar yüzünden büyük bir güven sorunu yaşıyoruz bu şahıs geçen senede benim panelimdeki sitelere dadanmıştı eminim ekleme yaptığı sitelerde sağdan soldan toplama sitelerdir.Kendisinin hack bilgisi olduğuna pek inanmıyorum.

xkalpsiz

Yeni Üye
:) size diyorum inanmıyorsunuz burası dolandırıcı ve bir alay çapulcu dolu

Korhanisback

Kıdemli Exsper
temiz adamin adını lekelerler burda ama dolandırcılar aramızda gezerler.

xkalpsiz

Yeni Üye
ben bu siteden 10 kişi ile ticaret yapmaya kalktım 8 kişi dolandırmaya kalktı 2 kişi dürüst bakalım onlar nereye kadar devam edecek, tabi sözüm meclisten dışarı herkes olmayabilir.. ama özellikle bu form sitesinde birisiyle ticaret yaparken çok dikkatli olmanız lazım ve istedikleri miktarı pat diye vermeyin verirsenizde diyelim link ekletiyorsunuz her ay 5k ödemeniz lazım 3k ödeyinki garantiye alın kendinizi az dolandırılın

Korhanisback

Kıdemli Exsper
o yüzden hacklinkseo.in panelimi satiyorum artık bu işi yapmamayı düşünüyorum :)

Ne bekliyorsunuz hacklink yapan biri zaten başkasının sitesini çalıp link satmıyor mu genel olmasa da illa birileri dolandırılıyor.

leo7

Çalışkan Üye
2018 den daha eskı hacklınk sektörüyle zaman zaman içli dışlı çalışma fırsatı buldum. Belki de hemen hemen hepsi ile bir ticaretim olmuştur. Şunu gördüm 50 kişide 2-3 kişi sağlam kalıyor. Sağlam kalanlar da bir zaman sonra bi sorun oluyor ya da hayatın da bir şeyler değişiyor... serüvenın sonun da o da kayboluyor :) Şuanlık 3 kişiyle çalışıyorum, hacklınk ihtiyacı olanlara tavsiyede bulunabilirim. Ayrıca ben bu işi hakkıyla yapıyorum diyen Hacklinkci arkadaşlar varsa pm atabilir, onlarla da çalışmak isterim. Legal sektörler üzerinde çalışıyorum, illegallik durumumuz yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar