ARKADAŞLAR HERKES GELEBİLİR Mİ

Merhaba arkadaşlar. ben bu siteye çok uzun süredir üyeyim ve sevdiğim bir form sitesidir burası. ama son 4-5 aydır bakıyorum ne düzgün bir ticaret oluyor ne muhabbet dönüyor yani ben başka bir form sitesine de üyeyim ismini vermek istemiyorum ama orada ticaretler çok hızlı dönüyor ve her türlü ticaret var. bana buradan kaç kişi işimle ilgili soru soruyor ve sadece soruyor yani başka bir şey yok çok ilginç bir durum. bu site oradan çok daha iyi bir site şu an neden bu durumdayız, ticareti nasıl canlandırabiliriz, nasıl muhabbet eskisi gibi olur? yorumlarınızı bekliyorum lütfen, özellikle senin brom. @Egemen

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Bahsettiğin siteyi ben bilmiyorum fakat bahsettiğin şey benimde dikkatimden kaçmadı. Kendimden bahsedeyim iş güç konusunda ve yanlış anlaşılmasın açık bir dil ile konuşacağım. 2 adet sunucum var aylık 3 erden 6 bin tl ödemesi var osu busu şusu aylık 20 bin ödeme yapıyorum. Virüs muhabbetinden dolayı aylardır cepten yedim link alıyordum kendim link çıkarmaya başladım sunucu sayısını teke ve aylık 1 k ödemeliye düşürdüm hesap kullanıyordum asla muhattap olmayacağım tarz insanlarla muhattap oldum hesaba aylık 2 k öderken şuan 500 tl ödüyorum herkes en son dereceye kadar kendini kısmış vaziyette ve hala insanların ne olacağı belli değil.

Sektörü araştırıyorum örneğin : bu konuya yazdım sebebi aylık popads 2 k ödeme yapıyorum pop için daha uyguna getirebilirmiyim acaba diye hit satışı konusuna yazdım cevap "yazılım ile google analtyics üzerinden gönderim sağlıyorum gerçek olmayan 81 ilden türk ziyaretçiler" gerçek ziyaretçi değil yani sayfa sayfa gezilmeyecek bana göre faydası 0.

konuya yazdım normalde 50 adet sitem var hepsine çalışma yaptırırdım ama 2 tanesinde deneme yaptırmak istedim yani şuan kısmak zorundayım eklenen linkler kaldırıldı siteler düştü düşmese bile 1 2 reklam aylık 2 k gelir ile bu çark dönmezdi.

----------

Forum içerisinde işleyişe gelirsek adam yazıyor sadece yazıyor beni mod yaparmısın üye olup ilk mesajını bana atıyor. Eski bir tanıdığın yalvarıyor yakarıyor abi lütfen abi düzeltelim el birliği ile abi şöyle abi böyle veriyorsun modu gidiyor bir mesajı değiştiriyor hack yazıyor mesaja forumu hacklemiş sayıyor kendini mal herif güvenip kimseye yetki ftp domain vb gibi bir şey teslim etmiyorum gerekir ise 7/24 burada report temizlerim mesajlara bakarım yine kimseye güvenmem.

Forumda ticaret yok değil var sadece bugün 200 kelime 2 tl den 500 adet makale siparişi verdim 3 adet domain aldım 10 yabancı 10 tr link sattım

yani bu konularda kesinlikle sana katılıyorum herkes kendini kısıyor tabiki ama hiç bir ticaret göremiyorum ben sadece insanlar işlerinin bir kısmını devam ettirmek için yapıyor bazı ticaretleri onun dışında sadece yazmak için yazıyor herkes soru soruyor öyle kalıyor yani pazarlık bile yapmıyor kimse öyle söyleyim

Kaan

Azimli Üye
Genelde ticaret yaptığımız 2 3 kişi var düzenli, onların forumda konusu aktif olsa'da Skype üzerinden ticareti sürdürüyoruz...

XYZ sektörünü ayağa kaldırmak için sağlam Reklam şirketine ihtiyaç var..
Esc sektörü ise swarm insta twit tinder gibi sitelerde ki hesapları kapatırlarsa tekrar hareketlenebilir...

kurbanlikkedi

İşçi
Platin Üye
Merhaba arkadaşlar. ben bu siteye çok uzun süredir üyeyim ve sevdiğim bir form sitesidir burası. ama son 4-5 aydır bakıyorum ne düzgün bir ticaret oluyor ne muhabbet dönüyor yani ben başka bir form sitesine de üyeyim ismini vermek istemiyorum ama orada ticaretler çok hızlı dönüyor ve her türlü ticaret var. bana buradan kaç kişi işimle ilgili soru soruyor ve sadece soruyor yani başka bir şey yok çok ilginç bir durum. bu site oradan çok daha iyi bir site şu an neden bu durumdayız, ticareti nasıl canlandırabiliriz, nasıl muhabbet eskisi gibi olur? yorumlarınızı bekliyorum lütfen, özellikle senin brom. @Egemen
Forumda ticaret yok değil elbette var ama belirli sabit çalıştığımız insanlar. Yeni katılan arkadaşlar arasında kendini akıllı sanan kılçıklar yüzünden insanlar özellere ve skpy ye çekildik. Ticaretimiz wmroot aracılığı ile devam etmekte. Bende isyan ediyorum . Neden neden neden.
Başlık ,

Konu açılıyor adam ortada yok neden skpy koyuyor adam siteye girmeye gerek duymuyor. Skpyden iş yürütüyor. ve dolandırılıyor. .Çoğu bu yüzden çarpılıyor. Skpy yazacaksın konuya davet edeceksın ak ( sansürlenmiştir ) kara ( sansürlenmiştir ) belli olur.

Ticareti nasıl canlandırırsın - Alım satım yaparak canlandırırsın . paylaşım yaparak canlandırırsın . Yanlıs anlama 5 aylık bır kullanıcı olarak 33 rank sence bu başlığa olurmu .
İsyanına katılıyorum .

Skypeden yazıp ortadan kaybolanlar.
Skype ekleyip ortadan kaybolanlar.
Ticaret yapıp ödeme yapmayanlar.
Ödeme alıp işi yapmayanlar.
Bu insanlar yok olursa eski günlere döneceğine inanıyorum.

Genel olarak böyle değil ama izlenim doğru

Bahsettiğin siteyi ben bilmiyorum fakat bahsettiğin şey benimde dikkatimden kaçmadı. Kendimden bahsedeyim iş güç konusunda ve yanlış anlaşılmasın açık bir dil ile konuşacağım. 2 adet sunucum var aylık 3 erden 6 bin tl ödemesi var osu busu şusu aylık 20 bin ödeme yapıyorum. Virüs muhabbetinden dolayı aylardır cepten yedim link alıyordum kendim link çıkarmaya başladım sunucu sayısını teke ve aylık 1 k ödemeliye düşürdüm hesap kullanıyordum asla muhattap olmayacağım tarz insanlarla muhattap oldum hesaba aylık 2 k öderken şuan 500 tl ödüyorum herkes en son dereceye kadar kendini kısmış vaziyette ve hala insanların ne olacağı belli değil.

Sektörü araştırıyorum örneğin : bu konuya yazdım sebebi aylık popads 2 k ödeme yapıyorum pop için daha uyguna getirebilirmiyim acaba diye hit satışı konusuna yazdım cevap "yazılım ile google analtyics üzerinden gönderim sağlıyorum gerçek olmayan 81 ilden türk ziyaretçiler" gerçek ziyaretçi değil yani sayfa sayfa gezilmeyecek bana göre faydası 0.

konuya yazdım normalde 50 adet sitem var hepsine çalışma yaptırırdım ama 2 tanesinde deneme yaptırmak istedim yani şuan kısmak zorundayım eklenen linkler kaldırıldı siteler düştü düşmese bile 1 2 reklam aylık 2 k gelir ile bu çark dönmezdi.

----------

Forum içerisinde işleyişe gelirsek adam yazıyor sadece yazıyor beni mod yaparmısın üye olup ilk mesajını bana atıyor. Eski bir tanıdığın yalvarıyor yakarıyor abi lütfen abi düzeltelim el birliği ile abi şöyle abi böyle veriyorsun modu gidiyor bir mesajı değiştiriyor hack yazıyor mesaja forumu hacklemiş sayıyor kendini mal herif güvenip kimseye yetki ftp domain vb gibi bir şey teslim etmiyorum gerekir ise 7/24 burada report temizlerim mesajlara bakarım yine kimseye güvenmem.

Forumda ticaret yok değil var sadece bugün 200 kelime 2 tl den 500 adet makale siparişi verdim 3 adet domain aldım 10 yabancı 10 tr link sattım

Bu denli isim yapmış 1 forumu tek basına yöneteceğine inanıyorsun tebrik ve teşekkür ediyorum.

Genelde ticaret yaptığımız 2 3 kişi var düzenli, onların forumda konusu aktif olsa'da Skype üzerinden ticareti sürdürüyoruz...

XYZ sektörünü ayağa kaldırmak için sağlam Reklam şirketine ihtiyaç var..
Esc sektörü ise swarm insta twit tinder gibi sitelerde ki hesapları kapatırlarsa tekrar hareketlenebilir...

Sektörün battığı felan yok herkez tam gaz yolunda. Ben böyle düşünüyorum. Elbette sektörde düşüşler oldu ve olmayada devam edecek. ama ölecek kadar da diyil. İnsanlar arayışta artık akıllı telefon sosyal medya cart curt. Herkez her yere saldırdı pazardakı pasta her gün bolünüyor. Yoksa pazar yine aynı pazar var yani.

Forumda bi ara hareketlilik başladı , Neden @Egemen hoca wmroot kendisini güncellemeye başladı ilgi tasarım yeni özellikler mobil uyumu gibi gibi şeyler Kullanıcıya güven veren yeniliktir. Wmroot kendini geliştirmeli Geliştirmeden kastım, Yani yüzlerce güncelleme var yapılması gereken ha bunlar nedir necidir hangileri kullanılmalı eklenmeli karar verip yenilenmek lazım ticaret kendiliğinden gelir. Önce bu kılçıkları veya dolandırıcıları ne sayıyorsanız . Kayıt olmalarını önlemek devamlı multi kontrol etmek . Yani @Egemen hocam 24 saatte otursan başına bu denli yani wmroot tek başına yönetilebilecek bir yer değil​
İyi forumlar.​

Burak Kaptan

Çalışkan Üye
@Egemen hocam bu tür olayların önenü gecebilmek için forumdan önce çoluk çocukları uzaklaştırmak lazım foruma üyeliği sadece davetiye sistemi ile yapman lazım o zaman herkes çil yavrusu gibi dağılır ve bu forum o zaman eskisi gibi iş yapmaya başlar. Yaw artık millet birbirinden liste alıp birbirine atar hale gelmiş.. Bu forumda çogu kişi birbiri ile ticaret yapmıştır. İşine devam eden zaten burdadır sürekli yeni insanlar çıkıyor piyasaya bunlara dur demen lazım

Burak Kaptan

Çalışkan Üye
Ve gerekirse birbirleri ile iş yapan insanlar birbirine ticaret puanı atsın gercekten iş yapanları biz de bilelim anlayalım..

Burak Kaptan

Çalışkan Üye
bu forum'da da davet sistemli üyelikler olması gerekli işini düzgün yapmayan kullanıcılar sürekli yeni üyelikler acarak işlerine kaldıkları yerden devam ediyorlar işini düzgün yapmayan kullanıcılar banla'nınca tekrar gelemesin kolaylıkla davet sistemini bulamasın mesela o zaman bu forumdan arınacaklar ve işini düzgün yapanlar kalacaktır. O zaman tekrar ticaret hızlanır ben 2 senedir bu forumdayım ve defalarca madur oldum ve artık bu forumda ticaret yapmamaya kadar verdim. Gene arada bi giriyorum ama ticaret yapmıyorum. Sadece kendim bi hizmet sunarsam anca o zaman konu acıyorum o kadar.

avci34

Azimli Üye
bu forum'da da davet sistemli üyelikler olması gerekli işini düzgün yapmayan kullanıcılar sürekli yeni üyelikler acarak işlerine kaldıkları yerden devam ediyorlar işini düzgün yapmayan kullanıcılar banla'nınca tekrar gelemesin kolaylıkla davet sistemini bulamasın mesela o zaman bu forumdan arınacaklar ve işini düzgün yapanlar kalacaktır. O zaman tekrar ticaret hızlanır ben 2 senedir bu forumdayım ve defalarca madur oldum ve artık bu forumda ticaret yapmamaya kadar verdim. Gene arada bi giriyorum ama ticaret yapmıyorum. Sadece kendim bi hizmet sunarsam anca o zaman konu acıyorum o kadar.
banlanıp banlanıp üyelik açıp dolandırıcılıga devam ediyorlar yeni üyelik açıp ben 2-3 tane multi üyelik yakaladım bile.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar