append ile eklenen elemente veri çekmek

ÇılgınPHP

Çalışkan Üye
merhaba arkadaşlar, append ile sayfaya bir div ekliyorum ancak bu div eklendiğinde php dosyasına bağlanıp veri çeksin istiyorum. Bunun mümkünatı var mıdır?

append ile aşağıdaki divi ekliyorum;
Kod:
var $modal_box = $('<div id=\"ex3'\" class=\"modal\"><p><input class=\"modal_input\" type=\"text\" id=\"table_number_modal\" name=\"table_number_modal\" placeholder=\"Masa Numarası\" value=\"'+table_number+'\" /><input class=\"modal_input\" type=\"text\" id=\"rez_name_modal\" name=\"rez_name_modal\" placeholder=\"İsim Soyisim\" value=\"'+rez_name+'\" /><input class=\"modal_input\" type=\"text\" id=\"rez_tel_modal\" name=\"rez_tel_modal\" placeholder=\"Telefon Numarası\" value=\"'+rez_tel+'\" /><select class=\"modal_select\" name=\"rez_gender_modal\" id=\"rez_gender_modal\"><option value=\"x\" hidden>Cinsiyet</option><option value=\"1\">Erkek</option><option value=\"2\">Kadın</option></select></p></div>');
sonrada append komutunu çalıştırıp sayfaya divi ekliyorum.
PHP:
$("#set").append($modal_box);
bu append komutu çalıştığında divi eklerken aynı zamanda phpye veri gönderip sonucu almam gerekiyor ama araştırmalarım sonucunda appendin success gibi bir functionuna denk gelmedim.

Varsa bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. teşekkürler.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar