Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

append ile eklenen elemente veri çekmek

Katılım
11 Mar 2018
Mesajlar
176
merhaba arkadaşlar, append ile sayfaya bir div ekliyorum ancak bu div eklendiğinde php dosyasına bağlanıp veri çeksin istiyorum. Bunun mümkünatı var mıdır?

append ile aşağıdaki divi ekliyorum;
Kod:
var $modal_box = $('<div id=\"ex3'\" class=\"modal\"><p><input class=\"modal_input\" type=\"text\" id=\"table_number_modal\" name=\"table_number_modal\" placeholder=\"Masa Numarası\" value=\"'+table_number+'\" /><input class=\"modal_input\" type=\"text\" id=\"rez_name_modal\" name=\"rez_name_modal\" placeholder=\"İsim Soyisim\" value=\"'+rez_name+'\" /><input class=\"modal_input\" type=\"text\" id=\"rez_tel_modal\" name=\"rez_tel_modal\" placeholder=\"Telefon Numarası\" value=\"'+rez_tel+'\" /><select class=\"modal_select\" name=\"rez_gender_modal\" id=\"rez_gender_modal\"><option value=\"x\" hidden>Cinsiyet</option><option value=\"1\">Erkek</option><option value=\"2\">Kadın</option></select></p></div>');
sonrada append komutunu çalıştırıp sayfaya divi ekliyorum.
PHP:
$("#set").append($modal_box);
bu append komutu çalıştığında divi eklerken aynı zamanda phpye veri gönderip sonucu almam gerekiyor ama araştırmalarım sonucunda appendin success gibi bir functionuna denk gelmedim.

Varsa bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. teşekkürler.
 
Google ads alanı