Almanca Lokasyonda SEO

LordSalindor

Yeni Üye
Merhaba. Benim bir web sitem var bu web sitem Keyword ve meta açıklamaları Türkçe. Ancak ABD Hosting Firmasına Bağlı. Ben bu siteyi Almancaya çevirip Keyword ve meta açıklamalarında almanca yaparsam ilerleyen dönemlerdede ''Tamamen almanca SEO ya uygun paylaşımlarda bulunursam ALMANYA LOKASYONUNDA Alman arama motorlarında ALMANCA Anahtar Kelimelerinde Yükselir miyim? '' Yahutta sıfırdan bir web sitesi açıp tamamen almanca yapsam Almanca Anahtar Kelimelerde Almanya Arama Motorlarında Yükselirmiyim? ama altını çizerek söylüyorum ABD Hostinge bağlıyım

Cosmo

Çalışkan Üye
Hosting bölgesi farketmiyor. Almanyada çıkmasını istiyorsan içeriği komple değiştireceksin ve almanca bilen birisinden yardım alacaksın. Çevirilerle vs olmaz çünkü o iş, gramerler olsun, kelimeleri kullanım şekli vs pek sağlıklı değil. Bir işe yaramaz yani. Ama açıkcası içerikleri vs değiştirince etki edeceğini sanmam çünkü index almıştır. Ek olarak wordpress kurulumu vs yaparken almanca dil seçeceksin veya hangi ülke ise, hepsi kapsıyor çünkü. Kısaca türkçe sitede ne yapıyorsan orayada a'dan z'ye aynı şeyi yapmalısın .. Çevrende almanca bilen yok ise bu işe kalkışman saçma olur :) Translate ile olmaz kesinlikle, geçmiş zamanda farklı ülkeye denemiştim ben. Alakası yok yani :))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar