Adwords Sahte Tıklama Yapabilen ?

UmitSyn

Yeni Üye
Bu konuda beraber çok güzel paralar kazanabiliriz eğer yapabilen varsa ?
Sahte tıklama yapacak gün boyu ve reklamdan kalkmak zorunda kalacaktır site . bunu başarabilen var mıdır ?

Cosmo

Çalışkan Üye
Google geçen sene getirdiği gelişme ile bunların önüne geçti. Aynı anda 2 kere tıklarsanız 2.sinde ücreti yok denecek kadar az çeker ve eğer 3.kez aynı kelimeden bakarsanız reklamın sizde kaybolduğunu göreceksiniz. Zamanlamalar ve girilen lokasyonları, saldırıları algılayabiliyor. Eskisi gibi değil yani öyle müşterinin bakiyesi bitsin olayı :)

alenn34q

Üye
ben yapıyorum garantili, reklam açarsın başlarım saldırıya görürsün

UmitSyn

Yeni Üye
@alenn34q arkadaş önce 2 saat deneyelim dedi sonra vazgeçti. Büyük ihtimalle sistemi çalışmıyor calısacak arkadasların dikkatine..

UmitSyn

Yeni Üye
@Egemen arkadaş dolandırıcı olabilir foruma yazdım diye ana-bacı küfrediyor dilersen kanıtları ve konusmaları tamamen sunabilirim bilgine.

alenn34q

Üye
@Egemen arkadaş dolandırıcı olabilir foruma yazdım diye ana-bacı küfrediyor dilersen kanıtları ve konusmaları tamamen sunabilirim bilgine.
çok şükür illegaliz ama kimseyi dolandırmadık,

arkadaş önce kanıtla dedi, bende tamam dedim, bi site attı bunu bitir dedi, bende dedim 2 saat çalıştıralım, sonra saçma geldi 2 saat çalıştırmak, belki adam 5 bin lira attı bilemeyiz, bende inansın görsün diye, any verdim programı gösterdim, yada reklam çık ona saldırayım anlık gör parayı nasıl çektiğini, ona da yok diyor, 2 saat bana koymanın peşinde , alışverişte olmadı bana iftira atıyor kaşar

alenn34q

Üye
sen reklam çıkamıyosun eyvallah, bana kanıtla 20 sunucu alayım sana diyosun o da eyvallah, ULAN 100 lira ver birine açsın herhangi reklam tıklıyım gör diyorum yok diyosun rahatsız , napıyım amuda mı kalkıyım

UmitSyn

Yeni Üye
gerekli açıklamayı admin gelince yapacağım cevap verip burada forumu doldurmak istemiyorum ..
ayrıca skype dan da yazma kardeşim burdan artislik yapıpda mesajları sil kötü izlenim oluyor diye :) son cevabımdı herkese iyi forumlar dikkat etsin herkes

alenn34q

Üye
gerekli açıklamayı admin gelince yapacağım cevap verip burada forumu doldurmak istemiyorum ..
ayrıca skype dan da yazma kardeşim burdan artislik yapıpda mesajları sil kötü izlenim oluyor diye :) son cevabımdı herkese iyi forumlar dikkat etsin herkes
evet kaldır dedim çünkü ortada bi ticaretimiz olmadı, sen çok güvensiz birisin , kanıt istiyosun tamam kanıtlayalım diyorum , 100 lira verip reklam çıkartsaydın bende saldırsaydım şimdi bana dua edecektin, bedava akşama kadar saldır diyorsun , bide gelmiş beni şikayet ediyosun , öğrenmek için zamanımı çaldın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar