45 adet (ESC) sitesinden footer link ve tanıtım yazısı hizmeti!

Toplam da 45 adet site bulunmakta ve 24 ip üzerinde bulunan bu siteler her birisi farklı class de barınan sürekli içerik girilmekte, güncel sıralamaları olan 1-2-3-4 sayfalar da yer alan siteler örnek bir sitenin değerini sizinle aşağıda paylaşıyorum.

DR 46, UR 46, DA 27, PA 42 siteler spam olmamak ile beraber aktif kullanılan siteler bütün sitelerin tamamı bana ait aracı felan yoktur. Diğer satış konum var idi 34 site üzerinden tanıtım ve link konusu aktif olarak 6 arkadaş ile ticaretimizi sağladık. Her hangi bir sorun yaşanmaz asla, çöplük ve spam değerleri yüksek siteler ile karıştırmayın! Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. +380660182381 sitelerdeki iletişim menüsü altından iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

fhk

Üye
Site adresleri, max link çıkışı ve fiyat ile pm atabilir misiniz?

Site adresleri, max link çıkışı ve fiyat ile pm atabilir misiniz?

Site adresleri özel mesaj yoluyla gitmiyor ne yazıkki sansüre takılıyor bu yüzden Whatsapp numarası belirtmiştim. Eğer whatsapp üzerinden yazarsanız siteleri iletebilirim.

40 adet siteden 1 adet link kodu 1000 TL.
40 adet siteden 2 adet link kodu 1500 TL.

fhk

Üye
Site adresleri özel mesaj yoluyla gitmiyor ne yazıkki sansüre takılıyor bu yüzden Whatsapp numarası belirtmiştim. Eğer whatsapp üzerinden yazarsanız siteleri iletebilirim.

40 adet siteden 1 adet link kodu 1000 TL.
40 adet siteden 2 adet link kodu 1500 TL.
Pastebin v.b yere ekleyerek gönderebilirseniz sevinirim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar