.....

Cosmo

Çalışkan Üye
Ulan yaprağım, millet yıllarca emek verip uğraşacak, senin gibi sığırlarda gelip emeğe mi konacak ? Birincisi dmca önce ki aylar gibi etkili değil, bokunu çıkarttıkları için. İkinciside seni bulurlarsa sermaye olarak devam edersin bundan sonra ki hayatına. Birde aşşağıya footer paketi demişsin, millet sana yapsa ne yapacaksın ? Dingile bak hem link satmaya çalışıyor hemde anti seo yapmaya çalışıyor aklınca. Sizin gibiler yüzünden çorba oldu zaten birkaç aydır ama şuan onada çözüm geldi çoktan :D

alperburki

Çalışkan Üye
haysiyetsiz dingil bileginin gücü ile sıralamaya bile giremezsiniz anca böyle dandik dundik yöntemler ile milleti yıldırmaya çalışıyorsunuz utanmaz kpk senin bu forumda ne işin vaar aç kpk link satıyor bide

backlinkcim

Yasaklı Üye
@Egemen anti hizmeti yasak ise konuyu siler misin değil ise de hakaret edenlerden şikayetçiyim.

alperburki

Çalışkan Üye
Birincisi sektörel sitem yok sadece link ve seo hizmeti veriyorum. İkincisi dandik ise yöntemim siteni at demeyelim. Üçüncüsü herkes birbirine anti yapıyor ama burada ahlaklı rolü yapıyor. Alenen karı satıp bir de duyar kasma.
lan o kadar hakarete karşı en ufak hakaret etmedin ya ben senle baş edemem :D

alperburki

Çalışkan Üye
ama bu açtığın konu işimize yarar kral sagol ya ekran görüntüsü alıp mail le gönder karşı bildirim anti seo tarzı olduğu :D

Cosmo

Çalışkan Üye
Ve ticari olarak hiç de kullanmadım zaten yani ne bet ne xyz kimseye saldırmadım şimdiye dek.

Ben senin link listesini alsam, telif atsam hoşuna gider mi ? Bu forumda bulunan kişilerin çoğu zaten hemen hemen herşeye hakim, bilen kişiler.

Cosmo

Çalışkan Üye
Yahu yukarda belirttim zaten yasaksa silinsin zaten gelen pm ler sadece önlem amaçlı destek istiyor.
Yasak mı değil mi bilmem ama zaten xyz sektörünün öncüleri bile bilendi aylardır bu telif atan kişiye, birinde patlayacak bu mevzu. Ağır sıkıntı yaparlar yani. Zaten telif atan kişide bokunu çıkardı iyice, artık ajans siteleri dışında diğer tek bölge sitelere işe yaramıyor, ajanslar bile pek etkilenmiyor artık ..

Cosmo

Çalışkan Üye
@VO1D adlı arkadaşta önleme hizmeti veriyor, yani tavsiyem illa saldırı yapacağım diyorsan gizli yapacaksın. Harbiden bak özellikle birkaç tane haftalık milyon geliri olan ajanscı çok fena bilendi, bulurlarsa gerisini düşünme yani :)) Benim nacizane görüşüm, sen yine bildiğini oku ..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar