Sunucu & Vds & Host Sağlanır

Cevher_Soysal

Yeni Üye
Merhaba yurt dışı kaynaklı +18 siteler için sunucu ve sunucu yönetimi imkanı sağlanır. Aktif olarak Türkiye'de bir hosting şirketinde görev almaktayım. Profesyonel bir ti2 seviyesinde destek departmanıyım.

Bireysel olarak illegal arkadaşlara hizmet vermek istiyorum. Lütfen kimliğim ile ilgili sorular sormayınız. Böyle bir ihtiyacınız varsa iletişim bilgisi ile dönüş yapabilirsiniz..

Kaan

Azimli Üye
Kendi sunucun ise, sunucunun özellikleri ve fiyatı şeklinde veya yabancı firmalardan hizmet sağlıyorsan, ne konuda yardımcı olabilir, kurulum, eklentiler, whm/cpanel komutlar vs vs hakkında ki bilgilerini de eklersen, Türkiye içerisinde almaktansa yurt dışından sunucu almak isteyenler daha detaylı okuyup görüşe bilir. İyi forumlar

Cevher_Soysal

Yeni Üye
@Kaan teşekkürler efendim :)

1- Sunucularım yabancı bir datamerkezinde bulunmaktadır. Elimde 2 adet 1 xyz 1 esc sitesine hizmet verdiğim 2 sunucu bulunmaktadır.

2- Sizin istediginiz özellikte ya da ben yardımcı olurum hitinize, sitenize bakarak en optimize sunucuyu secerim.

3- Sunucu yönetimi, cpanel/whm ya da cwp ya da plesk yönetim paneli kuruyorum. Firewall ve optimizasyonlarını ayarlıyorum. Herhangi bir ddos saldırısında 30 sn boyunca site yıkılsın bana ödediğiniz tüm parayı geri iade ederim.

4- A ve C class ip blokları satın alıyorum ki seo acısından cok etkisini görürsünüz..

5- Ayrıca detaylı log okuyabiliyorum. Root şifresini müşterimin istediği bir ip ye tanımlıyorum ki eğer herhangi bir hack saldırısında tüm mesuliyeti üstleneyim diye..

6- Kendi kodladığım 301 paneli ile rahatlıkla tek tıkla 301 atabilirsiniz.

7- 7/24 iletişim halinde kalabiliriz.

Son düzenleme:

skyLine

Yasaklı Üye
arkadaşlar 3 ay önce uzak masaüstü aldım sorunsuz bi şekilde kullanıyorum +ref

Cevher_Soysal

Yeni Üye
Konumuz günceldir. İnanın host firmalarından daha kaliteli birebir bir sunucu yönetimi için bizden daha iyisini bulamazsınız :)

devrim19851

Azimli Üye
kendisinden çok makul fiyata sunucu aldık bunu sunucu firmaları en az 3 katı fiyat isterdi 3 gundur çok yogun saldırı alıyordum suan o saldırılar hiç işlemiyor gayet ilgili alakalı arkadaş teşekkurler yardımları için.

Cevher_Soysal

Yeni Üye
@devrim19851 referans amaçlı bir kaç müşteriye bu fiyatı verdik hocam maksat kimse kimsenin ekmegi ile oynamasın. Herkes hakettiği gibi seo ile gelsin :)

Kaan

Azimli Üye
FR & ABD & TR / locasyon
250 GB SSD
Min.mum 32 RAM
5/İP
Whm/Cpanel panel
Litespeed Lisans
External Dedicated Lisans
Softaculous DEDICATED

Özelliklerde sunucu var ise fiyat ne olur ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar