• Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
  Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Dreamstofly kullanıcısının son içeriği

 1. D

  Her türlü sektöre Reklam açılır

  Bu dolandırıcı hala bu forumda nasıl iş yapıyor anlamıyorum. Forum yönetime yazdım cevap yazan yok kanıtları gönderebilirim. Biraz takip ettim multi hesapları da var adwords bölümünde. Onlarida ortaya cikarip gerekeni yapicam.
 2. D

  Her türlü sektöre Reklam açılır

  Dolandırıcıdır dikkat edin!
 3. D

  Her türlü sektöre Reklam açılır

  4 gün önce 875 Tl gönderdim bu kişiye, ne yazdıklarıma cevap veriyor nede telefonlarıma cevap veriyor. Başına birşey gelmiş de olabilir bilemiyorum. Ama foruma giriyor ara ara. 1 2 gun daha beklecegim daha sonra şikâyet konusu açıcam. Çalışacak arkadaşlar dikkatli olsun.
 4. D

  Siteye girenlere Bookmark yapacak hizmet aranıyor

  Konuyu biraz açarmısın dostum. Sık kullanılanlara mı ekliyorlar siteyi ?
 5. D

  Her türlü sektöre Reklam açılır

  3 gün önce ödemeyi peşin yaptım ortada ne iş var ne de telefona cevap veren var. Şu telefona cevap ver bi iki kelam lafım olacak sana!
 6. D

  Her türlü sektöre Reklam açılır

  Dün akşam ödeme yapıldı, çalışma bekleniyor. İş sonrası, çalisma yapacak arkadaslara kılavuz olması açısından görüşlerimi buradan yazarım.
Google ads alanı