Yeni Opera Neon Gördünüz mü :)

Bilişim

Çalışkan Üye
Merhaba arkadaşlar.
Opera Neon Nedir ? Opera yeni tarayıcı konseptidir tarayıcı dünyasına yeni bir arayüzdür. Bugün şansa denk geldiğim bir tarayıcıdan başkası değildir. bahsedeyim biraz sizeler aslında normal versiyonunu hemen hepimiz biliriz ve kullanırız gayet başarılı ancak Opera NEON Tarayıcı çok farklı bir arayüz çok değişik bir soluk getirmiş tarayıcı dünyasına.

Dil konusunda Opera Neon Türkçe olarak varsayılan olmasa da şimdilik zaten görsellik üzerine yaptığı konsept ile gönülleri fethetmeyi başaracak bence ***128578; Ancak dil değişikliğini ayarlar kısmından manuel yapabilirsiniz Türkçe dil desteği şu anda mevcutta yok.

Zaten ücretsiz vpn ve ücretsiz adblock ile kendisini ben farklıyım dedirten opera şimdi ise daha farklı bir atılım yapmış.
Ek olarak en büyük gelişmelerden bir tanesi ise hemen herkesin bu screenshot olayı için gerek program gerekse eklenti kullanmasıydı ***128578; Opera Neon bunu da düşünerek süper bir özellik ile sol tarafa eklemiş ***128578; tek tıkla istenilen bölgeyi seçim yaparak fotoğrafını alabilirsiniz.

Opera Neon kendi deyimleriyle de dedikleri gibi tarayıcı sektörüne farklı bir konsept getirdiler. aynen katılıyorum kesinlikle gözünüzü doyuruyor yani şurası da şöyle olsaymış demiyorsunuz.

O kadar güzel yapmışlar ki sürükle bırak dışarı aktar gibi onlarca standart yapılanları farklı bir konseptle sundukları için insanın yeni sekme açası geliyor ***128578;
Ek bir diğer özelliği ise Siz de benim gibi Youtube bir köşede açık dursun ben diğer işlerimi halledeyim diyorsanız bu tarayıcı tam size göre. Acil durumda ulan hangi sekmedeydi bu yutub ***128578; diyene kadar sol üstte müzik oynatıldığını belirten IıIı gibi bir dans eden çubuklar var ona tıklamanız yeterli. hangi sekmede olduğunu araştırmadan oradan yönetebilirsiniz ***128578;

Gelelim hız ve işlevsellik konusuna zira bizi asıl ilgilendiren konu asıl ilgilendiren kısım orasıdır görselliğe önem veren sen ben ve birkaç kişi daha var bunun arkaplanında olayların döndüğü kısımda insanları tarayıcıyı kullanmaya iten şey ise Hız arkadaşlar yani sizi bilmem de ben Hız için tarayıcı değiştiririm ***128578; eğer tarayıcı yavaşsa o benim gözümde bitmiştir.

Opera neon’u indirmek için ise bağlantıya tıklayın: Opera Neon İndir
Ayrıca Opera Neon Android için bu tarayıcıyı çıkaracak mı diye benim aklıma takılmadı değil aslında ancak şimdilik yok.

Arkadaşlar şimdilik bu kadar yeterli fazla zamanım yok bununla idare edin ***128578; şimdilikSaygılar sevgiler..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar