Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

xyz Yabancı İçerik Hitsiz AVS Scriptli İçerikli Site Satılıktır.

Katılım
9 Mar 2018
Mesajlar
12
Site Adresi: PM ile iletilecektir.
Site Hiti: Şuan yok.
Hosting Dahil mi: Hayır.
Script Dahil mi: Evet
Site görselleri: https://prnt.sc/AJ3VTe7vqLMU (admin panel görüntü), https://ibb.co/hYdvn9n (site görüntüsü)
Site için istenilen fiyat: 5500 TL

Arkadaşlar siteyi ilgilenemediğim, işlerimin yoğunluğundan dolayı satma kararı aldım. AVS - ( sansürlenmiştir ) Video Script (All Inclusive $390) versiyon lisanslı vardır. Logo çalışması yapılmıştır, vektörel hali gönderilebilir. Sitenin hiti şuanda bulunmamaktadır. Sitede multilanguage dil desteği bulunmaktadır. Sitede 388 video bulunmaktadır. Videolar fembed üzerine yüklenmiştir. İsteyene fembed üyeliği verilebilir. Üyelik premium vs değildir. Ek olarak siteye sosyal medya paylaşımlarında thumb görünmesi için ayarlamalar yapılmıştır. Siteye başka hiç bir siteden link vs alınmamıştır. Şu anda site cyberpanel bir sunucuda bulunmaktadır. Anlaşma sonrası site yedeği tarafınıza aktarılabilir. Script ocak ayında satın alınmıştır. Detaylı bilgi için PM üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Google ads alanı