XYZ ve ESC Makale Editörlüğü hizmeti

insan

Üye
1606263569282.png

Merhaba,

XYZ veya ESC tabanlı internet siteleriniz için Hazır Makale satışı veya günlük / haftalık tamamiyle özgün içerik girişi hizmeti veriyorum.

Ben ;

- XYZ veya ESC internet siteniz için günlük veya haftalık dilediğiniz saatlerde ve kelime uzunluğunda özgün içerik girişi sağlayabilirim,
- XYZ siteleriniz için hazır ve içerisinde anahtar kelimelerinizin bulunduğu dilediğiniz uzunlukta makale teslimi yapabilirim,
- ESC siteleriniz için 100 veya 300 kelime uzunluğunda %100 Özgün Fake İlan makale teslimi yapabilirim.

Makaleler ile ilgili genel detaylar;

- Makaleleri yazarken hiçbir kaynak veya araçtan yardım almıyorum, %100 Manuel ve özgün şekilde hiçbiryere bakmadan hazırlıyorum.
- Makalelerde dilediğiniz anahtar kelimeleri geçirebilirim.
- İmla kurallarına dikkat ederek yazıyorum.
- SEO stratejinize göre dilediğiniz özellikle içerik hazırlayabilir, yayınlayabilirim.

Eğer sizde;

- Sitenize özgü panelden dilediğiniz tarih ve saatlerde %100 Özgün içerik girişi sağlayacak birini arıyorsanız,
- Uzun dönemli şekilde aynı kişi ile kalıcı şekilde çalışmak istiyorsanız Skype üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Not : Skype eklemeniz durumunda size örnek makale ve içeriklerimi gönderebilirim. Detaylı görüşmek ve bilgi almak için lütfen ekleyin;

1606264064504.png

Skype Adresim

live:.cid.a794983399b73f07

Ödeme Yöntemleri

BTC / Havale / EFT ( T.C Finansbank Enpara - T.C Garanti Bankası - T.C İŞ BANKASI ) - Payoneer

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar