XYZ İçerik ve Editörlük Hizmeti (ESC | Video | Hikaye)

hibrahim

ESC Editör
Platin Üye
Uzun zamandır XYZ sitelerine içerik hazırlıyor ve sitelerin editörlüğünü yapıyorum. Özellikle son 3-4 yılımı ESC siteleriyle geçirdim diyebilirim. Fake ilanından, kategori tanıtımlarına kadar ESC ile ilgili bütün içerikleri hazırlayabilir ve siteye girişini gerçekleştirebilirim. Aynı zamanda gerçek ilanlarla da ilgilenebilirim.

XYZ video siteleri konusunda da birçok deneyimim oldu. Eskiden kafaya oynadığım kendi sitelerim de vardı. Videoyu izler ve video ile ilgili açıklamalar hazırlarım. Sitelerin botlu veya botsuz olması fark etmez, manuel girişler de yapabilirim. Tabi botlu veya manuel girişlerde fiyat farkı olacaktır.

XYZ hikaye sitelerinde ise yazarlık yapmaya başladığım ilk senelerde çokça çalıştım. Son derece akıcı ve özgün içerikler çıkarabilirim. Dilerseniz siteye girişlerini de gerçekleştirebilirim.

Ücretlendirme: İçeriğin hazırlanması için gereken süre hesap edilerek ücret belirlenmektedir. Minimum 100 kelimesi için 2 TL, maksimum ise 3.25 TL talep edilmektedir. Siteye kendi hazırladığım içeriklerin girişi için +1 TL, sizin vereceğiniz hazır içerikler için ise 2 TL almaktayım. Aylık anlaşmalarda veya toplu makale siparişlerinde indirim yapılmaktadır.

Örnek makale ve fiyat bilgisi almak için PM isteyebilir veya direk bıraktığım iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirsiniz.

ben çalıştım gayet güzel yazıyor..

gerçekten işini çok hızlı ve kaliteli şekilde yapıyo zamanından önce teslim ediyor

Açık Konuşmak gerekir ise ben böyle bir editör daha görmedim. İşine dört elle sarılan ve dört dörtlük hizmet veren kendisiyle uzun bir dönem çalıştım. Herkese tavsiye ederim 100 kelimesi 1,5 yazan editörler var, ama ibrahim kardeşim 100 kelimesi 5tl dese inanın hakkını verir.

Arkadaş ile dönem dönem çalıştık kendisi işinde iyidir. :)

Arkadaş bu güne kadar gördüğüm en düzenli editör, iş ahlakına sahip güzel bir insan çalışmanızı tavsiye ederim.

Halil bey ile ticaretimiz oldu gayet başarılı ve işinin arkasından duran bir arkadaş. Makale işleriniz de güvenebileceğiniz isimlerden biri.

Arkadaşla dün itibari ile tanışarak çalışmaya başladık. Gayet temiz ve akıcı makale yazıyor. En önemlisi söz verdiği zamanda teslim ediyor.

aylık xyz editörü olarak anlaşıldı ve ücreti geçildi ilgili bir arkadaş işini aksatmıyor.

5 adet tanıtım yazısı yazıldı teşekkürler.
Çok hızlı arkadaş.

Son düzenleme:

kurbanlikkedi

İşçi
Platin Üye
Titiz , disiplin , Özen ve dahası pazarın açık olsun abim

hibrahim

ESC Editör
Platin Üye
İş alımı açıktır.

hibrahim

ESC Editör
Platin Üye
İş alımı açıktır.

hibrahim

ESC Editör
Platin Üye
İş alımı açıktır.

hibrahim

ESC Editör
Platin Üye
İş alımı açıktır.

hibrahim

ESC Editör
Platin Üye
İş alımı açıktır.

greenseo

Yeni Üye
kendisi ile uzun zamandır çalışıyorum, içerikleri ve karakteri on numaradır. gönül rahatlığı ile makale satın alabilirsiniz kendisinden.

hibrahim

ESC Editör
Platin Üye
İş alımı açıktır.

hibrahim

ESC Editör
Platin Üye
İş alımı açıktır.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar