Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

WhatsApp'a Yeni Depolama Yöneticisi Gelecek

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Katılım
3 Mar 2018
Mesajlar
2,800
whatsapp-promo.png
WhatsApp, üzerinde çalıştığı yeni depolama yöneticisi özelliğini kullanıcıları ile buluşturuyor. Eski depolama yöneticisine göre daha kullanışlı olacak olan yeni özellik kullanıcılar için oldukça rahat bir kullanım imkanı oluşturacak.

WhatsApp’ın eski depolama yöneticisi tüm içerikleri kategorilere ayırıyordu fakat tüm içeriklerin silinmesi işlemi kullanıcıların kolayca yapabildikleri bir işlem değildi. Yenilenecek olan depolama yöneticisi ile WhatsApp, bu işlemi daha kolay hale getirecek.
3954191646.png
WhatsApp’ın yeni depolama yöneticisi ile kullanıcıların içeriklere olan ulaşımı ve kontrolü daha da kolaylaşacak. İçeriklerin çeşidine ve boyutuna göre kategorilendirilmesi ile içeriklerin temizlenmesi daha kolay hale gelecek. Ayrıca kullanıcılar sohbetlerde bulunan 5 MB'den fazla büyüklüğe sahip içerikleri ayrı biçimde görebilecekler ve hangi sohbetten hangi içeriği silmek istediklerini daha kolay bulabilecekler.

Yeni depolama yöneticisi için net bir tarih verilmese de özelliğin çok yakın bir tarihte kullanıma sunulacağı bekleniyor.
 
Google ads alanı